Lerzan Mutlu’dan takipçisine herkesi şaşırtan cevap: Otur, kıskançlıktan ağla!

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

Şarkıcı Lerzan Memnun, filtresiz dediği fotoğrafını paylaştı, takipçisinden filtre Mevcut yorumu gelince Memnun’dan yanıt gecikmedi: Güzelliğimi yakından görsen çarpılırsın…

Ünlü müzikçi Lerzan Keyifli, toplumsal medyada paylaştığı argümanlı fotoğraflarına bir yenisini ekledi. Aynada çekildiği makyajsız halini paylaştığı fotoğrafına zevk ve yorum yağarken bir takipçisinden filtre var yorumu gelince, müzikçi açtı ağzını yumdu gözünü.

SEN BİR DE BENİ MAKYAJSIZ GÖR İSİMLİ ÇALIŞMAM”

Makyajsız olduğunu söylediği fotoğrafını “Sen Bide Beni Makyajsız Gör isimli Çalışmam” notuyla toplumsal medya hesabından paylaşan müzikçiye takipçilerinden “her halinle güzelsin” yorumları gelirken, bir takipçisinden filtre var yorumu gelince olanlar oldu.

Lerzan Mesut paylaşım

“GÜZELLİĞİMİ YAKINDAN GÖRSEN ÇARPILIRSIN”

Takipçisinin “Sen bir de beni makyajsız lakin bol filtreli gör isimli çalışma” yorumunu gören Memnun’dan karşılık gecikmedi. Takipçisinin yorumuna “Filtre yok. Aynadan çekilmiş. Otur ağla kıskançlıktan isimli çalışma. Her bir de yakından görsen güzelliğimi çarpılırsın isimli çalışma” cevabıyla karşılık veren müzikçi herkesi şaşırttı.

Lerzan Mesut cevap

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir