Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Latin Amerika’nın gözbebeği Kerem Bürsin başarısının sırrını ilk kez açıkladı!

Latin Amerika’nın gözbebeği Kerem Bürsin başarısının sırrını ilk kez açıkladı!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
29 0

Rol aldığı birbirinden başarılı üretimlerle ünü ülke hudutlarını aşan oyuncu Kerem Bürsin, Latin Amerika’da Aka İlgi toplayan dizisi ‘Sen Çal Kapımı’nın muvaffakiyetinin sırrını birinci Kez açıkladı.

“Sel Çal Kapımı” dizisinde oynadığı “Serkan” rolüyle Aka zevk toplayan oyuncu Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde Latin Amerika’nın Emmy’si olarak isimlendirilen Produ Ödülleri‘nde ‘Yabancı Lisanda En Güzel Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görülmüştü. Başarılı Uğraş hayatıyla isminden Laf ettiren Ünlü oyuncu, Yurt dışında da Önemli bir izleyici kitlesi elde etmesi hakkında konuştu. 

Kerem Bürsin

“BİZ TUTKULU İNSANLARIZ”

Latin Amerikalıların Türk dizilerine gösterdikleri ilgiyi kıymetlendiren Bürsin, “Türkiye’de çocukluğumda Latin dizilerini izlediğimizi hatırlıyorum ve artık tam aksisi. Şu anda daha Çok Latin Amerika ülkesinde Türk dizileri izleniyor ve bence bunun nedeni bizim bu tutkumuzun olması. Biz tutkulu insanlarız” şeklinde konuştu. dedi. ‘Yargı’, ‘Mahkum’, ‘Sen Çal Kapımı’, ‘Kara Nakit Aşk’, ve ‘Mucize Doktor’ gibi unutulmaz diziler yayınlandıkları günden itibaren Latin Amerika’da reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Kerem Bürsinden Latin Amerika açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gamze Özçelik şaşırtan paylaşım! ‘Artık benimle inşaAllah’ diyerek duyurdu

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir