Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” dizisinden beklenen afiş geldi!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” dizisinden beklenen afiş geldi!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
23 0

Ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldıkları, merakla beklenen “Aile” dizisinin birinci afişi geldi. Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’u uzun Vakit sonra tekrar bir ortaya getirecek sıra için heyecan dorukta.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya uzun Vakit sonra ekranlara dönüyor. İkiliyi bir ortaya getiren ve dönemin savlı üretimleri ortasında gösterilen sıra “Aile” Aka bir merakla bekleniyor. Show TV‘de yayınlanacak olan dizinin senaryosu Hakan Bonomo‘nun elinden çıkarken dizinin direktörlüğünü de Ahmet Katıksız üstlendi. Seyircisiyle buluşmasına sayılı günler kalan diziden heyecanla beklenen birinci afiş geldi.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ

Dikkat alımlı kıssasıyla şimdiden merak edilen dizinin başrollerinde Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ yer alırken kadroda Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Aile dizisi

İLK AFİŞ GELDİ!

Geçtiğimiz günlerde ikiliden afiş pozları ve set manzaraları gelmişti. Kıvanç Tatlıtuğ‘un Aslan karakteri, Serenay Sarıkaya‘nın ise Devin karakteri olarak yer alacağı diziden birinci afiş de geldi. Romantik stilde olduğu görülen afiş, ikilinin hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

Aile sıra afişi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Buse Varol sahneye çıktı! “Devlerin Aşkı Aka Olur” performansı…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir