Kanal 7’den yeni bir serüven: “Kara Sevdam” bomba gibi geliyor…

Sağlık Kas 18, 2022 Yorum Yok

Kanal 7 ekranlarında yesyeni bir Serüven başlıyor. Yayınlandığı periyotta insanların kalbine taht kuran ve Varlıklı kız ile yoksul erkeğin aşkını anlatan Meri Aashiqui Tum Se Hi, ‘Kara Sevdam’ ismiyle Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Kara Sevdam, aşkın gurur karşısındaki gücünü gün yüzüne çıkarmaya geliyor. Başrollerini Radhika Madan ve Shakti Arora’nın üstlendiği kara Sevdam, Güçlü kız İshaani’ye gönlünü kaptıran yoksul delikanlı Ranvir’in umutsuz aşkını ekrana taşıyacak. Aşkın rastgele bir Mani tanımadığını anlatan kara Sevdam 19 Kasım’dan itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7’de izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor…

Kara Sevdam dizi

KARA SEVDAM DİZİ KONUSU

Ranvir’in babası, Ishaani’nin üvey babası Harshad Parekh’in yanında sürücü olarak işe girer. Ishaani ve Ranvir, çocukluklarında oluşan arkadaşlıklarını ilerleyen vakitlere taşır. İkisi Bir arada büyürken bir gün Ranvir, Ishaani’ya aşık oduğunu ayrım eder. Fakat babasının Parekh’in sürücüsü olması genç delikanlının aşkını kalbine gömmesine Sebep olur. Ishaani’nin sadece en düzgün arkadaşı olarak kalan Ranvir, her gün Istırap çeker. Ranvir’e Fazla güvenen Harshad ise üvey kızı, Ishaani’nin evlenmesi için Müsait birini bulma vazifesini ona verir. Sevdiği kızı kendi eliyle evlendirme misyonunu üstlenen Ranvir ne yapacak? İshaani yıllardır arkadaşı olarak gördüğü Ranvir’in gerçek hislerini öğrenecek mi? Harshad bu aşk ortaya çıktığında ne reaksiyon verecek? Hepsi ve daha fazlası kara Sevdam ile ekrandaki yerini alacak.

KARA SEVDAM TANITIM GÖRÜNTÜSÜ:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir