Çağatay Ulusoy ve his Sarışın’dan Mesut haber! Düğün tarihi aşikâr oldu

Sağlık Kas 01, 2022 Yorum Yok


Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy meslektaşı his Sarışın ile uzun müddettir birliktelik yaşıyordu. bütün ayrılık argümanlarına Karşın birlikteliklerini gözlerden Irak bir halde sürdürüyordu. Bu birlikteliği evlilikle taçlandırmak isteyen Ünlü çift nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Çağatay Ulusoy ile ‘İçerde’ sıra setinde tanıştığı ve birliktelik yaşamaya başladığı kendisi üzere oyuncu olan his Sarışın‘dan herkesi şaşırtacak bir haber geldi. Bir dargın bir barışık alakalarını gelen bütün Olumsuz yorumlara Karşın tam gaz devam ettiren çift evlenme kararı aldı.

Çağatay Ulusoy, his Sarışın

AYRILIK ARGÜMANI VARDI!

Magazin dünyasının beğenilen çiftlerinden olan oyuncular birlikteliklerini gözlerden Irak bir halde devam ettiriyorlardı. Çiftin uzun müddettir Yan yana görüntülenmemeleri ayrılık savlarını beraberinde getirmişti. Mevzuyla ilgili sessizliklerini koruyan çift yakın vakitte arkadaşlarının doğum gününde Yan yana görüntülenerek tezlerin gerçek olmadığı gösterdi.

Çağatay Ulusoy ve his Sarışın doğum günü

EŞYALARI YENİLİYORLAR

Uskumruköy’de bağımsız konutlarında Bir arada yaşayan ikili, bu birlikteliklerini Mesut bir yuva kurmak için evlilikle taçlandırmaya karar verdi. Geçtiğimiz günlerde bir mobilya markasından yeni meskenleri için mobilya ve ak eşya bakan çift eşyaları yenilemeye başladı. Söylentilere nazaran Ünlü çiftin yaz ayında nikah masasına oturmaları bekleniyor.

Çağatay Ulusoy ve his Sarışın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

İrem Derici’nin gündem olan makyajı şoke etti! Alüminyum folyo ile…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir