Kadir Doğulu’dan alkışlanacak hareket!

Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

Oyuncu Kadir Doğulu, geçtiğimiz ” Tohum Otizim Vakfı” yöneticileri ve yardım kampanyasına dayanak veren yardımseverler ile bir ortaya geldi. Doğulu daha sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu.

TRT 1 kanalında yayınlanan Vuslat dizisinde başrol oynayan Kadir Doğulu, dizinin dönem finaline girmesi ile hayır işleri ile uğraşmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu Akmerkez’de düzenlenen bir toplumsal sorumluluk projesi kapsamında Tohum Otizim Vakfı yöneticileri ve yardım kampanyasına katıldı. Doğulu’nun programdaki konuşmaları aktifliğe katılan herkes tarafından dikkatle dinlendi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Doğulu, yaz planları ortasında eşi Neslihan Atagül’le karavan gezisi yapacağını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Atagül’ün “ticarette başarısız” olduğuna yönelik çıkan haberlerin yanlışsız olmadığını lisana getirdi. Açılan yerin Atagül’ün ağabeyine ilişkin olduğuna ve ticarette bazen bu türlü tatsız durumların yaşadığını vurguladı.

Doğulu son olarak “Eşim Neslihan’la Bakanlarımız ile bağlantıya geçtik. Çocuklarımız ve yardıma muhtaç insanların için bir vakıf kuracağız” biçiminde konuştu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir