Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak isyan etti! Hadise 20 bin TL fazladan…

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak isyan etti! Hadise 20 bin TL fazladan…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
29 0

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak aldığı haberle şoke oldu. Şubat ayında müzik çıkarmaya hazırlanan Çıtak, almak için uğraştığı müziğe Hadise’nin 20 bin TL daha Çok vermesi sonucu alamadı. Müziğinden olan Ünlü İsim toplumsal medya hesabından Başkaldırı etti.

Babası İbrahim Tatlıses’in programında seslendirdiği müziklerle Aka zevk toplayan Dilan Çıtak Aka bir şok yaşadı. Müzik hazırlığı içinde olduğunu ve şubatta müzik çıkaracağının sinyalini her keresinde toplumsal medya hesabından duyuran Çıtak aldığı haberle yıkıldı. 

SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETTİ

İbrahim Tatlıses’in kızı nihayet anda şarkıyı kaybetti. 20 bin TL yüzünden beğendiği parçayı Hadise’ye kaptıran Dilan Çıtak bu duruma kızdı. Çıtak, toplumsal medyadan isyanını şu sözlerle lisana getirdi.

“Şubat ayında çıkarmak için hazırladığımız kesim nihayet dakika 20 bin TL ayrım ile Hadise’ye verildi. İdaresi beceremeyen bir aracı sebebi ile. Her müzikçiye farklı fiyat ile gönderildiğini bilmiyorduk maalesef. Olsun en azından taş üzere ses okuyacak biz de nihayet ses dinleyeceğiz”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Müge Anlı programında şok gelişme! Sinan Sardoğan çocuğa cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir