İbrahim Tatlıses depremzedeler için harekete geçti! 5 tane evini..

Sağlık Şub 21, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın yaptığı davete kulak verdi ve Bodrum’daki 5 meskenini depremzedeler için açtı.

Türkiye’yi sarsan sarsıntılar sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni başlattıkları “Evim Yuvan Olsun” kampanyası ile hayırseverlerin konutlarını depremzedelere bedelsiz ya da Müsait koşullarda kiralayabileceklerini bildirdi.

“EVİM YUVAN OLSUN”

Oktay, “Türkiye’de yaşayıp ikinci konutu olan ya da Yurt dışında yaşayıp Türkiye’de ikinci meskeni olan, kullanmadıkları konutlarını yahut yazlık meskenlerini depremzede ailelerin kullanımına bedelsiz olarak sunmak yahut konutlarını Müsait kaidelerde depremzede ailelerin oturması için kiralamak isteyen hayırseverlerimiz, gönül rahatlığıyla evimyuvanolsun sitesinden başvurabilirler” açıklamasında bulunmuştu.

Bunun üzerine İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak’tan sonra harekete geçerek Bodrum’da bulunan 5 konutunu depremzedelere açtı.

“YARALARI SARMA ZAMANI”

İbrahim Tatlıses bu açıklamayla duyurdu: “Evim Yuvam Olsun kampanyasına katılın. Artık yaraları sarma vakti. Ben de Bodrum’daki 5 dairemi depremzedelere açtım. İmkanınız varsa siz de açın” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’da art arda meydana gelen zelzeleler Aka panik oluşturdu! O anlar kameralara işte bu türlü yansıdı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir