Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Hayati İnanç’tan “Kadınlar Günü”ne damga vuran hikaye! Yasemin.com’a özel röportaj…

Hayati İnanç’tan “Kadınlar Günü”ne damga vuran hikaye! Yasemin.com’a özel röportaj…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
27 0

Her Yıl 8 Mart’ta kutlanan Bayanlar Günü, Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış ve milletlerarası kutlanan bir gündür. Bayanların dünya üzerindeki yeri, kıymeti ve hakları üzerinde vurgu yapılan bu Değerli günde Yasemin.com olarak dünya üzerindeki bütün bayanların bu Özel gününü kutluyoruz.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kadınların, siyasi ve toplumsal şuurlarının geliştirilmesinden; ekonomik, siyasi ve toplumsal muvaffakiyetlerinin kutlanmasına kadar insan hakları temelinde yer Meydan haklarının kıymetinin vurgulandığı “Dünya İşçi Bayanlar Günü” her sene 8 Mart tarihinde bütün dünyada Dünya Bayanlar Günü olarak kutlanıyor. 1921 yılından beri resmen kabul edilen Bayanlar Günü’nde bayanların eşit olarak sahip olması gereken haklar vurgulanırken, bayanın hayatımızdaki yeri ve kıymeti de bir Sefer daha hatırlatılıyor. Bayan hakları hareketinde bir odak noktası olan bu Özel gün Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış ve memleketler arası kutlanan bir gündür. Biz de Yasemin.com ekibi olarak Kadınlar Günü‘ne Özel olarak hazırladığımız görüntü ile bayanların ve annelerin hayattaki değerini bir Kez daha vurgulamak istedik…

8 Mart Dünya Bayanlar Günü

“DÜNYADA BİLDİĞİM EN AĞIR İŞ”

Yazar ve sunucu Hayati İnanç da bu güne Özel olarak anneliğin kutsal bir Uğraş olduğunu ve bunun küçümsenmemesi gerektiğini engin bilgileri ortasında yer Meydan bir hikaye ile Yasemin.com mikrafonuna anlattı. Bayanlar gününde “Annelik”ten bahseden İnanç, anneliğin kutsal bir Uğraş olduğunu “Dünya’da bildiğim en ağır iş” sözleriyle Anlatım etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir