Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Hamamböceği yiyen Nicolas Cage’den yıllar sonra şaşırtan itiraf!

Hamamböceği yiyen Nicolas Cage’den yıllar sonra şaşırtan itiraf!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
12 0

Dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Nicolas Cage, 1988 imali Vampire’s Kiss’te hamamböceği yemesiyle ilgili birinci Defa konuştu. Hamamböceği yediği için Aka pişmanlık duyan Cage, “Bunu bir daha asla yapmayacağım” sözlerini kullandı.

“Hayalet Sürücü”, “Yetenekli Bay Cage” ve “Büyük Hazine” gibi birbirinden başarılı üretimlerle dünya sinemasını ismini altın harflerle yazdıran Nicolas Cage, geçtiğimiz günlerde yeni sineması ‘Drakula Renfield’ için dişlerini törpülettirerek sivrilttiğini açıklamıştı. Herkesi şaşırtan bu açıklamaların ardından Yahoo Entertainment’a röportaj veren Cage, Enteresan bir itirafta bulundu. 

Nicolas Cage

1988 imali Vampire’s Kiss’te hamamböceği yemesi hakkında konuşan Cage, sinemada aslında iki hamamböceği yediğini itiraf etti. Renfield’daki rol arkadaşı Nicholas Hoult‘a böcek yeme tavsiyesi verip vermediği sorulan Ünlü oyuncu, “Hoult patates böceği yedi. İşi Öbür bir düzeye taşıdı.” diye konuştu.

Cage’in yorumu karşısında sessizliğini bozan Hoult ise “Hayır, hamamböceği patates böceğinden berbat. Bence. Bilmiyorum zira burada yediğim hamamböcekleri karameldi” dedi.

Nicholas Hoult

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Eda Ece’nin set halleri! Yasak Elma setinden keyifli anlar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir