Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Hakan Ural ‘insanları aşağılayan’ Ekşi Sözlük’e ateş püskürdü: Ekşi Sözlük denen lağım çukuru…

Hakan Ural ‘insanları aşağılayan’ Ekşi Sözlük’e ateş püskürdü: Ekşi Sözlük denen lağım çukuru…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
30 0

Yeşilçam’ın nihayet jönlerinden olan oyuncu ve sunucu Hakan Ural, Ekşi Sözlük’e getirilen erişim pürüzünün akabinde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erişim mahzuru kararının daha evvelce verilmesi gerektiğini savunan Ural kelamlarına, “Ekşi lügat denen lağım çukuru…” halinde başladı.

Daha Evvel birçok projede yer almış olan şimdiden Neler Oluyor Hayatta programının sunuculuğunu üstlenen Hakan Ural, toplumsal medyada gündeme dair yaptığı paylaşımlarıyla Fazla konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde erişime engellenen platform Ekşi lügat hakkında İzah yapan Ural, açtı ağzını yumdu gözünü. Halkı kin ve nefrete sürükleyen, palavra haberlerle prim yapan Ekşi Sözlük’ün erişme engellemesinin akabinde ‘yalan haber’ yayılımının azaldığı gözlemlenirken, Ural bu kararın Fazla geç verildiğini lisana getirdi.

Hakan Ural

“NE İDÜĞÜ BELGİSİZ BU OLUŞUM SONSUZA DEK OLMAZ OLSUN”

Ural, resmi Twitter hesabından hususa ait yaptığı açıklamada şu tabirlere yer verdi:

“Ekşi lügat denen lağım çukuru kelamda platforma getirilen erişim pürüzünü Fazla geç kalınmış bir yargı kararı olarak görüyorum. 7/24 hakaret üreten, insanları aşağılayan  kışkırtan palavra haber yayan ne idüğü bilinmeyen bu oluşum sonsuza dek olmaz olsun.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir