Geliri merak edilen Dilan Polat’ın alışveriş tutarı görenleri şoke etti!

Sağlık Şub 26, 2023 Yorum Yok

Gösterişli hayatı ve toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen toplumsal medya fenomeni Dilan Polat bu sefer de geliriyle gündemde. Yaptığı alışverişlerin meblağlarını toplumsal medya hesabından paylaşan Polat herkesin ağzını Aleni bıraktı.

Lüks Ömür biçimi ve eşinin kendisine aldığı kıymetli armağanlara ve sürprizlere verdiği “Saçmalama Enginnn” nidalarıyla gündemden düşmeyen toplumsal medya fenomeni Dilan Polat hakkında merak edilenler gün geçtikçe artış gösteriyor. Kendi ismine ilişkin güzellik merkezi şubeleri bulunan ve toplumsal medyadan da çıkar elde ettiği bilinen fenomen hakkında en Fazla merak edilen sorulardan biri de Polat’ın geliri oldu.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat

“İNSAN AYLIK GELİRİNİ SÖYLER Mİ?”

Aylık geliriyle ilgili kendisine gelen sorulardan rahatsız olan Polat, bu rahatsızlığını “İnsan aylık gelirini hiç söyler mi arkadaşlar? Buna karşılık vermek işte görmemezliktir bu örneğin ayıp. Masrafımızı söylesem korkarsınız” cevabıyla lisana getirmişti.

Dilan Polat

BEDAVA ESER YORUMLARINA ALIŞVERİŞ FATURALI yanıt GELDİ

Son olarak konutunda gelen kargoları açarken görüntü çeken Polat’ın bu paylaşımına gelen yorumlar toplumsal medya fenomeninin adeta sabrını taşırdı. Kendisine gelen “Bunları parayla mı alıyorsunuz yoksa parasız mı sponsor mu?” sorusuna yanıt veren Polat, alışveriş yaptığı bir online alışveriş platformu üzerinden siparişlerini ve alışveriş meblağlarının ekran imajını paylaştı. Bu imajları “Bedava nasıl alınıyor?” notuyla paylaşan fenomenin 61 bin TL’yi bulan alışveriş meblağı görenleri şoke etti.

Dilan Polat geliri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Polis memuru rica etti, Ufak kız söyledi! zelzele bölgesindeki çocuklarla sohbet eden polisler…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir