Hadise’ye Aka şok! Yüzüğünü sattı, bakın bedeli ne kadar çıktı?

Sağlık Kas 04, 2022 Yorum Yok


Magazin dünyasındaki popülerliğini kaybetmeyen Hadise’nin 3 milyon TL’lik yüzüğü Yine gündemde. Mehmet Dinçerler ile evliliklerini sonlandırdıktan sonra yüzüğü satmaya karar veren “Hadise”, yüzüğün fiyatını duyunca şoke oldu. İşte o yüzüğün gerçek pahası…

İkili ilgilerinde bir türlü yüzü gülmeyen müzikçi “Hadise” memnunluğu Amel insan “Mehmet Dinçerler” ile bularak bu Yıl içerisinde nikah masasına oturmuştu. Ama bu Sevinç Çok uzun sürmedi. olay ve Mehmet Dinçerler çifti 5 ayın sonunda ayrıldıklarını toplumsal medya hesapları üzerinden duyurarak evliliklerini bitirme kararı aldı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler

Ayrılık devrinde yaşadıkları sansasyonel haberler ortasında en Fazla konuşulan, Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi ederken Hadise’ye İkram ettiği ve Hadise’nin pahasının 3 milyon TL olarak bildiği yüzüğü Dinçerler’in boşanma kademesinde geri istemesi olmuştu. Bu Hadise yüzükle ilgili bir Öbür sansasyonel haber daha ortaya atıldı.

Hadise ve yüzüğü

GERÇEK PAHASI 182 BİN TL!

Ayrılığın akabinde sorunlu bir devirden geçen müzikçi, yüzüğünü satmaya karar verince Aka gerçekle karşılaşarak şoke oldu. Kıymeti 3 milyon TL olduğu söylenen yüzük replika çıktı. 3 milyon TL olarak bilinen yüzük için 182 bin TL değer biçildi. Öğrendiği gerçek karşısında sarsılan Hadise, yüzüğünü satarak parasını hayvan derneklerine bağışladı.

Hadise

“3 MİLYON TL’LİK YÜZÜK DİKKAT ET”

Mehmet Dinçerler’in, olay ile Bir arada olduğu periyotta ise Hadise’ye “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diye baskı yaptığı da söyleniyor.

Mehmet Dinçerler

SAHNEDE FIRLATTIĞI YÜZÜK DE KIYMETSİZ ÇIKTI!

Ayrılıklarının akabinde konserinde yüzüğünü müziğinin içinde geçen “özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” kısmında çıkarıp fırlatan Hadise’nin bu hareketi toplumsal medyanın gündemine oturmuştu. Fırlattığı yüzüğün Dinçerler’in Armağan ettiği Hadise yüzük olduğu argümanı atılmıştı. Ancak yüzüğün pahası olmayan bir aksesuar olduğu ortaya çıkmıştı.

Hadise yüzüğü fırlattı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Serenay Sarıkaya’dan güldüren anons: Yalı Çapkını Mert Ramazan Demir…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir