Güney Koreli ünlü isimler “Türkiye’nin yanındayız” mesajı verdi!

Sağlık Şub 21, 2023 Yorum Yok

Türkiye’deki zelzele nedeniyle tam 25 milyon TL bedelinde yardım gönderen Güney Koreli Ünlü isimlerden dayanak gelmeye devam ediyor. Ülkenin itibarlı Ödül merasimlerinden biri olan Circle Chart Music Awards’ta da depremzedelere yardım eli uzatılması ismine davette bulunuldu.

Güney Kore’de düzenlenen Circle Chart Music Awards Ödül merasiminde Ünlü isimler, Türkiye’ye taziyelerini sunarken depremzedeler için dayanak davetinde bulundu. Türkiye’yi ‘vefa kardeşi’ olarak gören Güney Kore, asrın felaketinin yaşanmasının ardından depremzedeler için milletlerarası yardım kuruluşlarınca yüksek ölçülerde yardımda bulundu.

Lee Je-Hoon

“DEPREMDE YIKILAN Biricik ŞEY BİNALAR DEĞİLDİ”

Güney Kore’nin başşehre Seul’da düzenlenen Circle Chart Music Awards isimli Ödül töreninde ünlü oyuncu Lee Je-Hoon, Ödül merasiminde yaptığı konuşmada “İyi misiniz? Nasıl olduğumuzu sorabilmek Fazla değerli bir şey. Geçenlerde Türkiye’den üzücü haberler duyduk. Zelzelede yıkılan Biricik şey binalar değildi. Beşerler sevdiklerinin yasını tuttu, Üzüntü içinde ailelerinin dönüşünü bekledi. Acıyı ve kalp kırıklığını Düş bile edemiyoruz. Umarım acılarını kucaklayabiliriz ve Birlikte iyileşmelerine Yardımcı oluruz. Burada bize katılan hepiniz, umarım onlara ümit vermişsinizdir” ifadeleriyle hüznünü lisana getirdi.

BAĞIŞLAR 55 MİLYON TL’YE ULAŞTI

Geçtiğimiz günlerde Güney Koreli ünlülerden Türkiye için yapılan 25 milyon TL’lik bağış, 55 milyon TL’ye ulaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak’tan Yürek yakan Taha Duymaz paylaşımı: “Keşke görseydin kardeşim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir