Çağatay Ulusoy çok konuşulacak bir projeye imza attı! Kübra dizisinin konusu nedir?

Sağlık Şub 21, 2023 Yorum Yok

Bir müddettir ekranlardan Irak kalan Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni bir Netflix dizisiyle ekranlara döneceği öğrenildi. 8 kısımdan oluşan “Kübra” isimli üretimde başrol oynamaya hazırlanan Ünlü oyuncunun performansı ve dizinin konusu herkes tarafından merak ediliyor.

“Adını Feriha Koydum”, “Medcezir”, “İçerde” ve “Terzi” gibi birbirinden başarılı üretimlere imza atan Çağatay Ulusoy, nihayet olarak Ebru Şahin ile başrollerini paylaştığı “Centilmen” isimli projeyle gündeme gelmişti. Yeni projesi hayranları tarafından heyecanla beklenen Ünlü oyuncudan müjdeli haber geldi. 

Çağatay Ulusoy

OMG Pictures ile muahede masasına oturan Ünlü oyuncunun ‘Kübra’ isimli  8 kısımlık bir Netflix dizisinde rol alacağı öğrenildi. Yağmur – Durul Taylan kardeşlerin direktör koltuğunda oturacağı üretimde Kübra karakterini kimin oynayacağı şimdi açıklanmadı.

Çağatay Ulusoyun yeni projesi aşikâr oldu

KÜBRA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Netflix’in tanınan dizisi ‘Sıcak Kafa’nın muharriri olan Afşin Kum‘un tıpkı isimli yapıtından uyarlanan “Kübra” dizisinde bir imalat atölyesinde çalışan Gökhan Şahinoğlu’nun kıssasına mercek tutuluyor. Kız arkadaşıyla bir Küs bir barışık münasebeti olan Gökhan, sanal arkadaşlık kümesinden Kübra isimli bir bayandan ileti aldığı Vakit hayatı baştan aşağı değişecekir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hatay’da meydana gelen zelzele Adana kent Hastanesi’nde bu türlü hissedildi! O kaygı dolu anlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir