Fedon’a ikizi kadar benzeyen oğlu Theo’dan şoke eden itiraflar!

Sağlık Kas 05, 2022 Yorum Yok


Ünlü müzikçi Fedon’un kendisine ikizi kadar benzeyen oğlu Theo Kalyoncu, yıllar Evvel babasına benzemek için yaptıklarını birinci Defa anlattı. “Gittim saç ve latifeli boyattım, kelamda beyaza… ” diye kelamlarına başlayan Kalyoncu’nun açıklamaları herkesi güldürdü.

Greek müziğin ehil ismi Fedon, 76 yaşında olmasına Karşın fit imajı ve enerjik yapısıyla isminden Laf ettiriyor. Yıllara Saha okuyan Ünlü müzikçinin yaşını göstermemesi herkesi şaşırtırken 46 yaşındaki oğluyla birbirlerine ikiz kadar benzemeleri gündem oldu. Görenlerin abi kardeş sandığı Fedon ve oğlu Theo, kıyafet seçimlerinde de misal şekilleri tercih ediyor. 

Fedon ve oğlu Theo

“ŞANSIM DA BABAMA BENZESİN”

Babasına olan benzerliği hakkında birinci Kez konuşan Theo Kalyoncu, Akşam gazetesine verdiği röportajda şaşırtan açıklamalarda bulundu. 20 Yıl Evvel babasına benzeyebilmek için yaptıklarını anlatan Kalyoncu “25 yaşındaydım, babama benzemek istiyordum fakat saçım sakalım bir türlü beyazlamıyordu. Gittim saç ve latifeli boyattım, kelamda beyaza… Oldu sarımsı, platinimsi, saçma sapan bir renk. Gören gülüyordu. Halbuki kademeli boyatmak gerekiyormuş fakat zormuş ak yapmak. Bir daha asla boyatmadım. Gönlüme nazaran oldu; bizatihi Vakit içinde beyazladı. Babamla birebir tıpkı olduk, Fazla memnunum, imajım benzedi, talihim da ona benzesin” şeklinde konuştu.

Theo Kalyoncu

“Sizi Fedon zannedip imza isteyen oluyor mu?” sorusuna Karşılık veren Theo Kalyoncu “Babamın konseri için Antalya’ya gitmiştik Ruslar yolumu kesip benden ‘Fedon’ diyerek imza istedi. Beni Fedon zanneden ya da “Fedon’un oğlu olmalısın, aynısısın” diye yolda çevirip soranlar Fazla oluyor” şeklinde Cevap verdi.

Fedonun oğlundan şaşırtan açıklamalar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Nilay Toprak’ın otomobilini parçaladılar! Trafik magandalarının o imajları…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir