Brendan Fraser herkesi şoke etti! 25 Yıl sonra özür diledi

Sağlık Kas 05, 2022 Yorum Yok


Kendini Mumya sinema serisiyle tanıtan “Rick O’Connell” ismiyle bilinen Brendan Fraser, 25 Yıl Evvel gösterime giren Orman Kaçkını sinemasında San Francisco’da yaşanan trafiği etkilediğini itiraf etti. Bunun için özür dileyen Framen şaşırttı.

Orman Kaçkını sinemasında Tarzan’a benzeyen rolüyle akıllara kazınan “George” rolünün sahibi Brendan Fraser, Komik cansız bir model yüzünden 25 Yıl Evvel meydana gelen San Francisco trafiğini oluşturduğu için özür diledi.

Brendan Fraser

“TRAFİK DURMA NOKTASINA GELDİ”

53 yaşındaki Ünlü oyuncu bir röportajında sinemadaki karakterinin kentin Oakland Körfezi Köprüsü’ne sıkışan bir paraşütçüyü kurtarması gereken sahneyle trafiği allak bullak ettiğini itiraf etti. Fraser “Disney, köprüsünün üstüne paraşütle asılı bir model yerleştirdi ve köprünün iki yanında trafik durma noktasına geldi. Karavanım öteki tarafta bir park yerindeydi.” açıklamasında bulundu.

Brendan Fraser

İZİN ALINMAMIŞ!

Devamında ise Fraser “Sadece köprüyü izlediğimi hatırlıyorum, üzerinde sallanan bir kukla paraşütçü vardı. Televizyonu açtım ve Oprah Winfrey’nin programı yarıda kesildi, zira helikopterlerin köprüde beklediği ve bir paraşütün asılı kaldığını söyleyen Özel bir haber vardı. O anda, ‘Bir dakika! Sanırım birleri bu paraşüt işi için müsaade almamış ve o birilerinin başı belediye lideriyle kedere girecek’ diye düşündüm. O gün yaşananlar için yalnızca özür dileyebilirim. Bir daha olmayacak.” kelamlarını kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Serdar Geri döndü, Elif Kenan’ı terk etti! Gönül Dağı 75. kısım fragmanı yayında!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir