Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Yarışma

Yarışma

Sağlık

Kerem Alışık Hülya Avşar’lı programdan çekilme kararı aldı! Yerine gelen isim…

admin
0 1

Oyuncu Kerem Alışık, Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan “Yıldız De Bana” programının heyet üyeleri ortasındaydı. Hülya Avşar, Hamdi Alkan, Büşra Pekin’in takımında yer aldığı müsabakası programından Ünlü oyuncu çekilme kararı aldı. Boş kalan koltuk için ise o isimle muahedeye varıldı.

Sağlık

Acun Ilıcalı survivor yarışmacılarına deprem olduğunu açıkladı! 6 yarışmacı birden adaya…

admin
0 12

6 şubat tarihinde Kahramanmaraş ve Etraf vilayetlerinde meydana gelen sarsıntılarda binlerce şahıs hayatını kaybetti. Bu süreçte Türkiye’den Irak olan survivor yarışmacılar yaşanan felaketi Ünlü sunucu Acun Ilıcalı’dan öğrendi. Ilıcalı’nın kuruldaki açıklamasından sonra yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Argümana nazaran 6 yarışmacı birdenbire çekildi.

Sağlık

MasterChef’te şok ayrılık! All Star öncesi Mehmet Şef programa veda etti Somer Sivrioğlu ise…

admin
0 23

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemek müsabakası MaterChef izleyicilerini üzecek haberi verdi. Tezlere nazaran All Star kısmının önümüzdeki döneminde Mehmet Yalçınkaya’nın veda ettiği ileri sürüldü. vakit geçmeden MasterChef Türkiye’den izleyicileri üzecek bir haber daha geldi. Mehmet Yalçınkaya’nın akabinde ayrılık kararı Meydan bir diğer İsim ise Somer Sivrioğlu oldu.

Anne Sağlığı

18. Memorial Uluslararası Çocuk Resim Yarışması başlıyor!

admin
0 32

Memorial sıhhat Kümesi, 18 yıldır Türkiye’nin dört bir yanından çocuğa ulaştığı fotoğraf yarışını bu Yıl milletlerarası boyuta taşıdı. bütün dünya çocuklarının iştirakine Aleni olan Memorial Memleketler arası Çocuk Fotoğraf Yarışı ‘nın konusu ise “Hayalimdeki Doğa” olarak belirlendi.

Sağlık

Masterchef Türkiye’nin şampiyonu belli oldu! Herkesin merakla beklediği o isim…

admin
0 18

Nefeslerin tutulduğu Karşılaşma programı MasterChef Türkiye’de sona gelindi. İzleyenleri ekran başına kilitleyen programın şampiyonu dün akşam yayımlanan kısımda belirli oldu. Pekala hangi İsim şampiyon oldu? Final gecesinde neler yaşandı? İşte ayrıntılar…

Sağlık

MasterChef Türkiye programının gözde yarışmacısı Metin Yavuz! Nişanlısı ile dikkat çeken…

admin
0 23

Türkiye’nin severek izlediği MasterChef programında sivrilen yarışmacı Metin Yavuz, Özel hayatından ve programdaki performansından Dolayı sık sık gündeme geliyor. Nişanlı olduğu Ecem Eseler ile programdan sonra evleneceğini belirten Yavuz’un nişanlısıyla dikkat çeken kareleri toplumsal medyada gündem oldu.