Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Acun Ilıcalı survivor yarışmacılarına deprem olduğunu açıkladı! 6 yarışmacı birden adaya…

Acun Ilıcalı survivor yarışmacılarına deprem olduğunu açıkladı! 6 yarışmacı birden adaya…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
12 0

6 şubat tarihinde Kahramanmaraş ve Etraf vilayetlerinde meydana gelen zelzelelerde binlerce şahıs hayatını kaybetti. Bu süreçte Türkiye’den Irak olan survivor yarışmacılar yaşanan felaketi Ünlü sunucu Acun Ilıcalı’dan öğrendi. Ilıcalı’nın kuruldaki açıklamasından sonra yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Argümana nazaran 6 yarışmacı birdenbire çekildi.

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6’lık iki şiddetli deprem  meydana geldi ve 11 ili de etkiledi. Asrın felaketi olarak isimlendirilen bu zelzelede birçok şahıs hayatını kaybetti. Türkiye’nin Biricik Yürek olduğu bu felakette birçok sıra ve Karşılaşma Ara verdi. 

YARIŞMACILAR GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Acun Ilıcalı bu süreçten Irak olan Survivor 2023 yarışmacılarına zelzele haberini verdi. Survivor müsabakasıyla ilgili ortaya atılan Enteresan bir tez atıldı. 

‘Whitevivor’ hesabı tarafından yapılan açıklamaya nazaran; zelzelenin Survivor yarışmacılarına olduğu gün söylendiği argüman edildi.

acun ılıcalı survivorda zelzelesi söyledi

EN YAKININI KAYBETTİ İDDİASI

Yapılan açıklamada, “Yarışmacı olan Aysu’nun en yakın arkadaşı maalesef vefat etti. Aysu’nun çekilmesi Laf konusu.” denildi.

‘6 YARIŞMACI BIRAKTI’ İDDİASI

İddiaya nazaran bu süreçte yarışmacılar otelde kaldı ve 6 yarışmacı da Survivor’ı bıraktı. Ayrıyeten toplumsal medyadan Ilıcalı’nın yarışmacılara zelzelesi söylediği anların yayınlanması toplumsal medyada tenkitlere neden oldu. 

Ancak şimdi Acun Ilıcalı cephesinden hususa dair bir İzah gelmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak’tan Yürek yakan Taha Duymaz paylaşımı: “Keşke görseydin kardeşim…”

 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir