Kerem Alışık Hülya Avşar’lı programdan çekilme kararı aldı! Yerine gelen isim…

Sağlık Mar 20, 2023 Yorum Yok

Oyuncu Kerem Alışık, Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan “Yıldız De Bana” programının heyet üyeleri ortasındaydı. Hülya Avşar, Hamdi Alkan, Büşra Pekin’in takımında yer aldığı yarışı programından Ünlü oyuncu çekilme kararı aldı. Boş kalan koltuk için ise o isimle muahedeye varıldı.

Kanal D ekranlarına damga vurması beklenen “Yıldız De Bana” müsabakasının başlamasına sayılı günler kaldı. arka Sokaklar dizisinin bitmesinin akabinde her hafta cuma günü yayınlanacak olan Karşılaşma programı için Hülya Avşar, Büşra Pekin, Hamdi Alkan ve Kerem Alışık ile muahedeye varılmıştı. Fakat daha Karşılaşma başlamadan beklenmeyen bir ayrılık yaşandı.

Kerem Alışık Yıldız De Bana programından çekildi

TİYATRO SAHNESİNİ TERCİH ETTİ

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; başarılı oyuncu Kerem Alışık, Küheylan isimli tiyatro oyununun ağır provaları nedeniyle Yıldız De Bana müsabakasından ayrılmak zorunda kaldı. Yaşar ve yiğit İrvül’ün işvereni olduğu Pastel Sinema imzalı yarışta Alışık’ın yerine Öbür bir ehil sanatçı ile mutabakat sağlandı. Oyunculuğunun yanı Dizi YouTube kanalı üzerinden yayınladığı görüntülerle isminden Laf ettiren Zafer Algöz, Kerem Alışık’ın yerine “Yıldız De Bana” yarışının heyet koltuğuna oturdu.

‘Yıldız De Bana’ Karşılaşma programı, 31 Mart itibariyle her cuma Kanal D ekranlarında olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİELCEK GÖRÜNTÜ;

Dünyaca Ünlü isimlerde Türkiye’ye manzaralı dayanak bildirisi yağdı: “Seninleyiz Türkiye”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir