Tag

Tür

Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan seçim açıklaması: Bu sefer de galip geleceğiz!

Sağlık May 20, 2023 Yorum Yok

Başarılı oyuncu, hukukçu ve muharrir Beyaz Parti Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, toplumsal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir kare paylaştı. 14 Mayıs öncesi Manisa’yı karış karış gezerek 7’den 70’e herkese ulaşan Yenişehirlioğlu, ikinci Evre için açıklamada bulundu.

Bu lalelerin sadece 15 gün ömrü var! Ağrı kesici etkisiyle gündem oldu

Sağlık May 17, 2023 Yorum Yok

Yozgat’ta bizatihi yetişen ve her sena mayıs ayının ikinci haftası açılan laleler özellikleriyle gündem oldu. Yalnızca 15 günlük ömrü bulunan bu laleler bu sene bütün güzellikleriyle doğaseverlerle buluşmayı bekliyor.

Arda Turan kraliyet arabasıyla tur attı! Türkiye’de yalnızca birkaç kişide var

Sağlık Mar 20, 2023 Yorum Yok

Şimdilerde umut ulusal Kadro’nun teknik yöneticilik koltuğu için ismi anılan Arda Turan, lüks harcamalarına bir daha yenisini ekleyerek geçtiğimiz hafta kendisine “kraliyet arabası” satın aldı. Yeni oyuncağına 42 milyon lira ödeyen Turan, evvelki akşam birinci Sefer Bebek’te seyir halinde görüntülendi.

Uğur Işılak’tan İsveç’in yaptığı alçak olaya tokat gibi cevap!

Sağlık Oca 13, 2023 Yorum Yok

İsveç’te bir Küme terör örgütü PKK/YPG destekçisi, Stockholm’de tarihi belediye binası önünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a benzetilen bir makete yer verdi. Bu skandal olaya ait Uğur Işılak’tan tokat üzere bir tweet geldi.