Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Arda Turan kraliyet arabasıyla tur attı! Türkiye’de yalnızca birkaç kişide var

Arda Turan kraliyet arabasıyla tur attı! Türkiye’de yalnızca birkaç kişide var

admin admin - - 2 dk okuma süresi
20 0

Şimdilerde umut ulusal Kadro’nun teknik yöneticilik koltuğu için ismi anılan Arda Turan, lüks harcamalarına bir daha yenisini ekleyerek geçtiğimiz hafta kendisine “kraliyet arabası” satın aldı. Yeni oyuncağına 42 milyon lira ödeyen Turan, evvelki akşam birinci Kez Bebek’te seyir halinde görüntülendi.

Geçtiğimiz Yıl eylül ayında profesyonel futbol mesleğini noktalama kararı Meydan Arda Turan, sırf Uğraş hayatındaki başarısı değil Özel yaşantısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Lüks arabalara olan tutkusuyla bilinen Turan, garajına yeni bir araç eklemek için kesenin ağzını açtı.

Arda Turan

İsmini İngiliz Kraliyet Tacı’nın üzerinde bulunan dünyanın en Aka elması olan Cullinan’dan alan ve ‘kraliyet arabası’ olarak nam salan aracı satın Meydan Turan, 42 milyon TL‘yi gözden çıkardı.

Arda Turanın yeni arabası

Arabayı meskenine dahi kendisinin getirmediği öğrenilen Turan, geçtiğimiz akşam Rolls Royce Cullinan marka Suv model aracıyla birinci Defa görüntülendi. Türkiye’de sırf birkaç şahısta olan aracıyla kıyıda Zaman atan Ünlü futbolcu, karşısında gazetecileri görünce selam vermeyi ihmal etmedi.

Arda Turan lüks aracıyla görüntülendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ünlü oyuncu Michele Morrone’den zelzele bölgesine ziyaret!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir