Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Süre

Süre

Anne Sağlığı

Şap hastalığı insanlara bulaşır mı? Şap nedir, nasıl tedavi edilir? Şap belirtileri

admin
0 36

Türkiye’de görülen yeni bir virüs ve bunun neden olduğu hastalıkla alarma geçti. Ülkede 3 farklı vilayette görülen şap virüsü nedeniyle hayvan pazarları kapatıldı. Vatandaşları endişelendiren açıklamalar sonrasında Şap hastalığı insanlara bulaşır mı? Şap nedir, nasıl tedavi edilir? Şap belirtileri nelerdir soruları akıllara geldi.

Sağlık

Aslı Şen ve Metin Şen 23 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi! İlk iş soyadını değiştirdi

admin
0 8

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları argüman edilmişti. Meskenlerini ayıran ve birbirlerini takipten çift evliliklerini kurtarmak için bir müddettir uğraşsa da bu eforları karşılıksız kaldı. meşhur çift, geçtiğimiz gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi.

Anne Sağlığı

Geçmiş travmalar nasıl düzeltilir? Travmadan kurtulmanın yolları…

admin
0 24

Birçok bireyde görülme mümkünlüğü yüksek olan yaralanma, mevt, zelzele üzere ruhsal açıdan Değerli ve tesirli formda insanın ruhunda yaralanma bırakan travmalar insanlarda birtakım sıhhat sorunlarında nedeni olduğunu bilimsel çalışmalarla net bir halde görebiliriz. Pekala geçmiş travmalar nasıl düzeltilir? İşte travmadan kurtulmanın yolları…

Anne Sağlığı

Koruyucu aile nasıl olunur? Depremzede çocuklara koruyucu aile olma şartları ne?

admin
0 18

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen sarsıntı, 10 vilayette Aka yıkım ve can kayıplarına Sebep oldu. yıkıntı altı çalışmaları bütün süratiyle devam ederken kurtarılan refakatsiz bebekler Ankara ve İstanbul’daki hastanelerde tedavi altına alındı. Gelişmelerin akabinde birçok vatandaş hami aile nasıl olunur sorusunu araştırmaya başladı. Pekala esirgeyici aile nasıl olunur? Depremzede çocuklara gözetici aile olma kaideleri ne?

Sağlık

Özge Ulusoy’dan mutlu haber! Düğün tarihleri belli oldu…

admin
0 22

Ünlü model Özge Ulusoy, uzun müddettir birliktelik yaşadığı Amel insanı Faruk Çolakoğlu ile dünya konutuna giriyor. Kısa müddet Evvel Çolakoğlu’ndan evlilik teklifi aldığı ortaya çıkan Özge Ulusoy’dan Mesut haber geldi. Çiftin düğün tarihleri belirli oldu.

Anne Sağlığı

Topuk dikeninin belirtileri nelerdir? Topuk dikeni tedavisi nasıl yapılır?

admin
0 63

Bayanlarda daha sık rastlanan topuk dikeni hakkında merak ettiklerinizi sizler için araştırdık. Hayat kalitesini berbat etkileyen topuk dikeni …