Aslı Şen ve Metin Şen 23 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi! İlk iş soyadını değiştirdi

Sağlık Mar 14, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları argüman edilmişti. Meskenlerini ayıran ve birbirlerini takipten çift evliliklerini kurtarmak için bir müddettir uğraşsa da bu uğraşları karşılıksız kaldı. meşhur çift, geçtiğimiz gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini Biricik celsede bitirdi.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz aylarda umreye gitmişti. arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir müddet toplumsal medyanın en Fazla konuşulan ismi oldu. Tenkit oklarının amacı haline gelen Şen, toplumsal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. “Reklam yaptı diyenlere… Birinci ziyaretimde yaşadığım mucize akabinde kurdum markamı” diyerek kendisini savunan Şen, bir müddettir evliliğindeki meselelerle gündeme geliyor.

Aslı sevinçli

“23 sene BİZE YAKIŞAN BİÇİMDE EVLİ KALDIK”

Aslı sevinçli ve Metin Şen’in boşanacağına dair argümanlar uzun müddettir magazin gündeminin anne başlıklarından birini oluşturuyordu. Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan çiftin yolun sonuna geldiği öğrenildi. 23 yıllık evliliklerini noktalama kararı Meydan çiftin, evvelki gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada sessiz sedasız boşandığı öğrenildi. Boşanmanın akabinde birinci Kez konuşan Metin Şen “Az Evvel mahkemeden çıktık. Mutabakatlı olarak, kavgasız gürültüsüz boşandık. Nasıl 23 sene bize yakışan halde evli kaldıysak Yine birebir formda boşandık” sözlerini kullanırken Aslı Şen, toplumsal medya hesaplarından Irk ismini kızlık soyadı olan “Gümüşel” olarak değiştirdi.

Metin sevinçli ve Aslı sevinçli boşandı

DAHA önce NELER OLDU?

22 yıldır Metin sevinçli ile evli olan Aslı Şen’in boşanma kararı aldığı sav edildi. Bir müddettir konutlarını ayırdıkları öne sürülen Ünlü çift toplumsal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu argümanları güçlendirdi. Bu ayrılığa Sebep olan şeyin ise Aslı Şen’in uzun yıllardır Küs olduğu eltisi Begüm sevinçli ile Metin Şen‘in ABD’de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sonlanan Aslı Şen’in sallantıda olan evliliğini bu olayla büsbütün bitirmek istediği argüman edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

Hakaret ya da bağırma formunda hengame etmek yerine birbirleriyle irtibatı kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi farklı vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen’in oğulları Batu ve Berke’yle bu müddet zarfında Fransa’nın beğenilen kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım’ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

ASLI ŞEN’DEN İMALI PAYLAŞIM!

Eşi ve oğlunun gidişiyle yalnız kalan Aslı Şen’in bu süreçte en Aka takviyesi dostlarından gördü. Toplum hayatının tanınan isimleri Eda Kosif, Ebru Ceylan, İpek Varol ve doğal Mesudiyeli, Şen’i bir saniye olsun yalnız bırakmadı. Arkadaşlarının yüzünü güldürmek isteyen Ünlü isimler, Şen’i Yurt dışına tatiline götürdü. Arkadaşlarıyla moral depolayan Şen, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak “Sizdeki üç şeyi görebilen insanlara inancın… Gülüşünüzün gerisindeki tasası, öfkenizin arkasındaki sevgiyi ve sessizliğinizin arkasındaki nedeni” biçiminde imalı sözler kullandı.

Aslı sevinçli ve Ali sevinçli

ASLI sevinçli VE METİN sevinçli BARIŞIYOR MU?

Ayrılacaklarına Kesin gözüyle bakılan ve birbirlerine imalarda bulunan çift, bütün bu yaşananlara Karşın evliliklerini kurtarmaya karar verdi. Çocuklarının etkilenmesini istemeyen Ünlü çiftin, sömestr tatilinde ailece Vakit geçirmek istedikleri ve evliliklerinin bitmemesi için uğraştıkları argüman edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli boşanmaktan vazgeçti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Van’a gelin gelen Japon bayan: Otlu peynir Fazla güzel!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir