Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Ses

Ses

Sağlık

Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

admin
0 4

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberinin akabinde Ünlü sanatçı nihayet seyahatine uğurlandı. meşhur ses sanatkarı ve müellif Haysiyet Akay ise, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Defa açıkladı.

Sağlık

Nuri Sesigüzel’den acı haber! Onur Akay Nuri Sesigüzel’in vasiyetini açıkladı

admin
0 9

Beylikdüzü’ndeki Özel bir hastanede tedavi gören ehil sanatçı Nuri Sesigüzel, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetti. Sesigüzel’in sanat dünyasını Yasa boğan vefat haberini Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, toplumsal medya hesabından duyurdu. meşhur ses sanatkarı ve müellif Haysiyet Akay, NTV canlı yayınına bağlanarak Sesigüzel’in vasiyetini birinci Sefer açıkladı.

Sağlık

Patlama sesi köylülerin ödünü koparıyor! Rize’de ayı saldırısına karşı dededen kalma yöntem

admin
0 6

Rize’de, ayıların kovanlara saldırmasını önlemek isteyen bir vatandaş Farklı bir usule başvurdu. Hava ve gaz basıncı ile çalışan Değişik sistemin patlama seslerini duyanlar köylüler Aka bir şaşkınlık ve kaygı yaşadı.

Anne Sağlığı

Bebekler neden ağlar? Bebekler ağlayarak ne anlatır? Bebeklerin 5 ağlama stili…

admin
0 44

Pek Fazla insan Ebeveyn babalarıyla ağlayarak irtibat kuran bebeklerin neden ağladığını merak ediyor. Araştırmalara nazaran bebekler 5 ağlama tarzına sahip. Pekala bebekler neden ağlar? Bebekler ağlayarak ne anlatır?

Sağlık

Demet Akalın açtı ağzını yumdu gözünü! Yangında yoklar depremde yoklar dedi…

admin
0 33

Müzikçi Demet Akalın, Kahramanmaraş merkezli sarsıntıdan sonra sesiz kalan Ünlü isimlere açtı ağzını yumdu gözünü. Toplumsal medya hesabı üzerinden “Yangında yoklar zelzelede yoklar!” dedi.

Sağlık

Demet Akalın’ın vokali Ömer Topçu’dan olay sözler! “Hayatımın en büyük şanssızlığı”

admin
0 35

O Ses Türkiye müsabakasıyla Şöhret kazanan Demet Akalın’ı eski vokali Ömer Topçu, katıldığı bir programda Ünlü müzikçiye ateş püskürdü. Topçu’nun, “Hayatımdaki en Aka şanssızlığım oldu. Mesleğimi tabana sürükledi” kelamları dikkat çekti.