Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Tuğba Ekinci’nin deprem yorumu gündem oldu! “İstanbul’da deprem…”

Tuğba Ekinci’nin deprem yorumu gündem oldu! “İstanbul’da deprem…”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
29 0

Gerek telaffuzları gerekse paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Ünlü müzikçi Tuğba Ekinci artık de zelzele yorumuyla gündeme geldi. Beklenen İstanbul zelzelesi hakkında paylaşımda bulunan Ekinci’nin yorumu Hadise oldu.

Kahramanmaraş‘ta meydana gelen ve Asrın Felaketi olarak adlandırılan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki sarsıntıların ardından Hatay ve Malatya‘da da art arda sarsıntılar yaşandı. 11 vilayette büyük yıkıma ve can kaybına Sebep olan sarsıntılardan sonra gözler İstanbul‘a çevrildi. ilim insanların Özellikle Kahramanmaraş sarsıntısından sonra beklenen Büyük Marmara Depremi’nin daha da yakınlaştığını sık sık lisana getirmesinin akabinde hususla ilgili Fazla sayıda yorum yapıldı. Bu yapılan yorumlardan biri de Özellikle O Artık Asker müziği ile hafızalara kazınan Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci’den geldi.

Tuğba Ekinci

“İSTANBUL’DA zelzele OLMAYACAK”

Yaşanan zelzele felaketinin ardından İstanbulluları zelzele korkusu sarmışken Tuğba Ekinci’den herkesi şaşırtan bir yorum geldi. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Ekinci “İstanbulda hiçbir Vakit zelzele olmayacak. Bilimsel değil. 6. His… Evvelki ve nihayet zelzelede hayatını kaybedenlere başsağlığı dilerim . Yakınlarına sevdiklerine sabır diliyorum.” ifadelerine yer verdi. meşhur müzikçi bu yorumuyla toplumsal medyada gündem oldu.

Tuğba Ekinci İstanbul Depremi

Tuğba Ekinci deprem

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Tekrar duygulandırdı! “Burger ve Cümbüş Karavanı…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir