En iyi deprem çantası markası hangisi? Deprem çantası modelleri

Sağlık Şub 17, 2023 Yorum Yok

Deprem, sel ya da yangın üzere acil durumlara karşı alınabilecek en Değerli önlemlerin başında “deprem çantası” geliyor. mümkün bir afet ve acil durum için hayati Ehemmiyet taşıyan zelzele çantalarını kendiniz hazırlamak yerine satın almak isterseniz birbirinden farklı özellikteki setlere göz atabilirsiniz. bütün ayrıntılar haberimizin devamında…

Büyük yıkımlara neden olan Kahramanmaraş merkezli iki Aka sarsıntının acısı yüreklerimizi dağlarken zelzeleyle ilgili alınabilecek birçok Önlem tekrar gündeme geldi. Bilhassa hayati Ehemmiyet taşıyan zelzele çantaları, afet sonrası gereksinim duyabileceğimiz bütün gereçleri içerisinde barındırdığı için kesinlikle her konutta yer almalı. Besin, hijyen materyalleri, birinci yardım çantası, radyo ve el feneri üzere gereçlerin bulunduğu zelzele çantalarını kendimiz hazırlayabileceğimiz üzere direkt olarak satın da alabiliriz. İşte zelzeleye hazırlıksız yakalanmamak için satın alabileceğiniz birtakım zelzele çantası markaları ve fiyatları…

EN UYGUN zelzele ÇANTASI HANGİSİ? zelzele ÇANTASI MODELLERİ

FİRST PLUS zelzele ÇANTASI

FİRST PLUS zelzele ÇANTASI
1.250,00 TL
ESER ÖLÇÜSÜ: 40 CM X 32 CM X 10 CM
ELDE VE OMUZDA TAŞINMAYA UYGUNDUR
SAĞDA VE SOLDA İKİ adet FİLE CEBİ VARDIR

  • ÜRÜN İÇERİĞİ: El Feneri, Çok Hedefli Katlanır Çatal-Kaşık Seti, Radyo, Pil, Plastik Düdük, İş Eldiveni çift, Kibrit, 2 adet Cep Sobası, Yağmurluk, Su, Tükenmez Kalem, Not Defteri, Evrak Kabı, kilitli poşet, Koruma Örtüsü: 150cmx200cm, Medikal Çehre Maskesi, Plaster, Yara Bandı, Steril Yapışmalı Yara Pedi, Sargı Bezi, Üçgen Sargı Bezi, Steril Gaz Kompres, Anında Soğuk Kompres, Temizleme Mendili, Alkollü Mendil, Monodoz Antibakteriyel Solüsyon 7ml, Tek Kullanımlık Eldiven, Tekstil Turnike, Dijital Termometre, Çengelli İğne, Plastik Cımbız, Makas, Müdahale Örtüsü, İlk Yardım Kitapçığı, Tavsiye Listesi, İlk Yardım Seti Çantası, Deprem-Afet Seti Çantası.

O&S zelzele ÇANTASI

O&S DEPREM ÇANTASI
148,00 TL

  • ÜRÜN İÇERİĞİ: Düdük, Sırt Çatası, El Feneri (içinde pil mevcut), bir çift Amel eldiveni.

DÖRTES ACİL durum VE zelzele ÇANTASI

DÖRTES ACİL durum VE zelzele ÇANTASI
1.284,00 TL

  • ÜRÜN İÇERİĞİ: özel hazırlanmış Acil durum Bilgilendirme Kitapçığı, Özel hazırlanmış İlkyardım Bilgilendirme Kitapçığı, Kilitli Doküman Evrakı, Paracord Bileklik, Düdük, Pusula, Ateş başlatıcı, Çöp Torbası, Not Kağıdı, Kalem, İlkyardım Çantası, Sabun, Mendil, Cımbız, İş Eldiveni, Yağmurluk, Mum, Cep Sobası, El Feneri, Diş Macunu, Diş Fırçası, Tamir Bandı, Dikiş Seti, Kilitli Torba, Kumanya Çakısı, Kompres Jel, Dezenfektan, Yara Bandı, Steril Hidrofil Gazlı Bez, Çengelli iğne.

FİRST PLUS zelzele ÇANTASI

FİRST PLUS zelzele ÇANTASI
493,50 TL
ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 30 CM X 19 CM X 9 CM
330 DENYE SU GEÇİRMEZ İMPERTEKS KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR

  • ÜRÜN İÇERİĞİ: El Feneri, çok Emelli Katlanır Çatal-Kaşık Seti, Plastik Düdük, İş Eldiveni çift, Kibrit, Su, Tükenmez Kalem, Not Defteri, Muhafaza Örtüsü: 150cmx200cm, Medikal Çehre Maskesi, Plaster, Yara Bandı, Sargı Bezi, Üçgen Sargı Bezi, Steril Gaz Kompres, Temizleme Mendili, Alkollü Mendil, Biricik Kullanımlık Eldiven, Dokumacılık Turnike, Çengelli İğne, Makas, Müdahale Örtüsü, Birinci Yardım Kitapçığı, Tavsiye Listesi, Birinci Yardım Seti Çantası, Deprem-Afet Seti Çantası.

LACHELN FULL PAKET zelzele ÇANTASI
1.799,00 TL
zelzele SONRASI BİRİNCİ 72 SAATİ İNANÇLI GEÇİRMEK İÇİN ÜRETİLMİŞTİR
4 KİŞİTE KADAR AİLE UZUNLUĞU OLARAK KULLANILABİLİR
HACİM: 65 LİTRE
ESER ÖLÇÜSÜ: 62 CM X 31 CM

  • İÇERİSİNDE YER Meydan ESERLERİN LİSTESİ:

DEPREMDE hayat KURTARAN DAVRANIŞLAR

Depremde hayat kurtaran davranışlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir