Emre Altuğ depremzedeleri unutmadı: Yaralarımızı beraber saracağız!

Sağlık Mar 13, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu ve müzikçi Emre Altuğ, geçtiğimiz akşam depremzedelerin faydası için düzenlenen konser öncesinde alkış toplayan açıklamalarda bulundu. Konser gelirinin tamamını zelzele bölgesine göndereceğini söyleyen Altuğ, “Yaralayıcı ve yıkıcı bir felaket yaşadık. İnşallah bu yaraları birlikte saracağız.” dedi.

Son devirlerde “Yalı Çapkını” dizisindeki başarılı oyunculuk performansıyla gündeme gelen Emre Altuğ, evvelki akşam Dada Salon Kabarett’te sevenleriyle bir ortaya geldi. bütün bilet gelirlerinin zelzele bölgesindeki vatandaşlara gönderileceği gecede hayranlarına müzikal bir şölen yaşatan Altuğ, sahne öncesi açıklamalarda bulundu.

Emre Altuğ

“İNŞALLAH BU YARALARI birlikte SARACAĞIZ”

“Yaralayıcı ve yıkıcı bir felaket yaşadık. İnşallah bu yaraları birlikte saracağız.” diyerek kelamlarına başlayan Ünlü oyuncu şöyle konuştu: 

“Biz bölgeyle ilgili çalışmalara devam ediyoruz. Bugün Fazla uygun olmak için buradayız. Geliri depremzedelere bağışlanacak bir konserimiz var. Gördüğümüz kadarıyla içerisi büsbütün dolmuş.”

Röportajın akabinde sahneye çıkan Ünlü müzikçi, birbirinden hit kesimlerini seslendirerek hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.

Emre Altuğdan zelzele açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alişan’dan gururlandıran İstiklal Marşı paylaşımı! 4 yaşında ezbere okuyan bir evladımın olması

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir