Eda Ece İspanya’ının Oscarları listesinde yer aldı! Yasak Elma’nın “Yıldız Argun”u…

Sağlık Mar 17, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncular Fadik Sevin Atasoy, Şevval Sam, Haysiyet Duymaz ve Cihan Şimşek’in de yer aldığı İspanya’nın Oscarları listesinde bir de Yasak Elma’nın yıldızı verme Ece yer aldı.

Pis Yedili, münasebet Durumu Karışık, Beni Bu türlü Sev üzere sevilen üretimlerde yer Meydan ve nihayet olarak fenomen televizyon dizisi Yasak Elma‘daki Yıldız Argun karakteriyle herkesin hafızasında yer edinen Ünlü oyuncu verme Eceİspanya’nın Oscarları’nda Namzet gösterildi. nihayet vakitlerde uzun müddettir Bir arada olduğu basketbolcu Buğrahan Tuncer ile bu yaz yapacakları düğün ile sık sık gündeme gelen Ünlü oyuncu artık bir de İspanya‘da ismini duyurdu.

Eda Ece

“EN ÂLÂ OYUNCU” KISMINDA Namzet GÖSTERİLDİ

Gazeteci Birsen Altuntaş‘ın haberine nazaran; Özellikle Türk dizilerinin izlenme rekorları kırdığı İspanya‘da ülkenin oscarları olarak kabul edilen Premios Oscars 2023 Ödülleri‘nde Türkiye‘den Ünlü oyuncular Fadik Sevin Atasoy, Şevval Sam, verme Ece, Haysiyet Durmaz ve Cihan Şimşek Namzet olarak gösterildiler. Memleketler arası bir muvaffakiyete imza atan oyuncular Fadik Sevin Atasoy, Şevval Sam ve Haysiyet Durmaz’ın drama kısmında Namzet gösterilirken, verme Ece ile Cihan Şimşek ise “En Güzel Oyuncu” dalında Namzet gösterildiler.

Eda Ece İspanya Oscar

Fadik Sevin Atasoy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Survivor’da eğlenceli anlar! Aleni arttırma oyununda…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir