Doktorluğuyla taktir ediliyordu! Mahmut Tuncer’in oğlu Umut Tuncer AK Parti’den aday adayı oldu

Sağlık Mar 17, 2023 Yorum Yok

Şanlıurfalı sanatçı Mahmut Tuncer’in oğlu, Aydın Kültür Turizm Vilayet Müdürü Doç.Dr. M.Umut Tuncer, Beyaz Parti’den Milletvekili Namzet adayı oldu.

Aydın Vilayet Kültür ve Turizm Müdürü olarak misyon yapan Doç.Dr. M. ümit Tuncer misyonundan istifa ederek Beyaz Parti Aydın Milletvekili adaylığına müracaat yapacağını açıkladı. Aydın’da hem turizm hem de kültür alanında yürüttüğü başarılı çalışmalarla dikkat çeken Vilayet Müdürü Tuncer, Aydın kamuoyunda hayli tanınan bir çalışma devri geçirdi.

Özellikle toplumsal medyada ses getiren toplumsal çalışmalarıyla taktir toplayan Tuncer,  “Memleketim Aydın’a hizmet etmenin daha kuvvetli yollarını aradım. Neferi olduğum davaya sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki Beyaz Parti’ye gönülden bağlayım. Bu vizyonla Beyaz Parti’den Aydın’dan Milletvekili Namzet adayı olmaya karar verdim” diyerek Namzet adayı olduğunu açıkladı. Sevilen sanatçı Mahmut Tuncer’in akademisyen oğlu Doç.Dr. M. ümit Tuncer yaklaşık 3 yıldır Aydın Kültür ve Turizm Vilayet Müdürü misyonunu yürütüyordu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir