Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Depremde yakınlarını kaybeden Sarp Apak: Çok zor zamanlar geçirdim

Depremde yakınlarını kaybeden Sarp Apak: Çok zor zamanlar geçirdim

admin admin - - 3 dk okuma süresi
25 0

Kahramanmaraş sarsıntılarının etkilediği Adana’da yakınlarını kaybeden oyuncu Sarp Apak, oğlu Güney ile İstanbul’da bir AVM’de görüntülendi. Scooter ile AVM’de dolaşan ve polis üniformasıyla dikkatleri üzerine çekti. meşhur oyuncu sarsıntıda hayatını kaybeden yakınları hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

‘Kaderimin Oyunu’, ‘Jet Sosyete’, ‘Kavak Yelleri’ üzere projelerde rol Meydan Sarp Apak, oğlu Güney ile Birlikte İstanbul’da bir AVM’de alışveriş tipine çıktı. Karşısında basın mensuplarını gören baba-oğul kameralara poz vermeyi ihmal etmedi. meşhur oyuncu basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet ederken zelzeleyle ilgili gelen soruları üzülerek yanıtladı.

Sarp Apak ve oğlu Güney

“KORKUNÇ BİR DÖNEMDİ”

Kahramanmaraş sarsıntılarında yakınlarını kaybeden Apak, “Annem Antakyalı, babam ise Adanalı. Sarsıntıdan anında haberim oldu. O gece itibariyle hepimiz üzere ben de Fazla güç vakitler geçirdim. çok şükür canım kuzenim ve ailesi sağ salim kurtuldu. Onları Ankara’ya yerleştirdik. Berbat ve müthiş bir periyottu. bütün ülkemizin başı sağ olsun” dedi.

Sarp Apak eşi ve oğlu

NE OLMUŞTU?

Sarp Apak, asrın felaketinde yakınlarını kaybettiğini belirterek şu açıklamayı yapmıştı:

“Benim ailem de Hataylı ve Adanalı, Bizde kayıp yok birinci çemberden ancak tanıdığımız insanlardan can kayıplarımız var. çok üzgünüz. çok Kötü bir tablo olduğunu hepimiz biliyoruz. Git gide hayatımız olağanlaşacak lakin oralar yalnızlaştığı anda tekrar Tüm millet olarak devreye girmemiz gerekecektir.”

Deprem bölgesinde yakınlarını kaybeden Sarp Apak açıkladı

 Sarp Apak, zelzelelerin Çabucak akabinde yardım seferberliğine katılarak  Ahbap Derneği’ne 100 bin TL bağışta bulunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Düğünde düşen pastayı işte bu türlü yedi! Gelini sakinleştiren damat toplumsal medyada…​

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir