Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in vedası hayal kırıklığına yol açtı

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in vedası hayal kırıklığına yol açtı

admin admin - - 8 dk okuma süresi
22 0

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in jübile sineması Aka bir Hayal kırıklığına Sebep oldu.

“Kanun Namına”, “Zor Ölüm”, “Altıncı His” ve “Ölümsüz” üzere birbirinden başarılı üretimlerle hafızalara kazınan dünyaca Ünlü yıldız Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalarla hayranlarını üzmüştü. Ünlü aktöre beynin belli bölgelerinde meydana gelen fonksiyon bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı manaya ve okuma-yazma üzere marifetleri etkileyen ‘afazi’ (söz yitimi) hastalığı teşhisi konulmuş ve oyunculuğu bırakma kararı almıştı. Tüm vaktini ailesi ve hayranlarına ayıran Ünlü aktörün afazi teşhisinden sonra davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıktı.

Bruce Willis oyunculuğu bırakıyor

Bu süreçte sakin ve huzurlu vakit geçirmeye İtina gösteren Willis, hayranlarının karşısına nihayet Kez “Hayalet Suikastçi” ile sineması ile çıkarak hoş bir veda etmek istedi. Direktör koltuğunda Jesse Atlas’ın oturduğu imale ilginin ağır olması beklenirken Aka bir hüsran yaşandı. Sinemanın açılışı yalnızca 4.553 bireyle gerçekleşti. meşhur aktörün jübile sinemasının global hasılatı şimdi açıklanmamış olsa da beklenen ‘ilgi’ yakalanamadı. 

Hayalet Suikastçi sinema afişi

DAHA önce NELER OLDU?

Bruce Willis, 68’inci ıslak gününde ailesiyle bir ortaya geldi. Eski eşi Demi Moore’un da iştirak sağladığı doğum günü partisinde bütün çocuklarını bir ortada gören Willis, duygusal anlar yaşadı. Demi Moore’un Instagram hesabından paylaştığı videoda “Mutlu Yıllar” şarkısına eşlik eden Willis’in doğum günü pastasının üzerindeki mumları üflerken zorlandığı dikkatlerden kaçmadı. Elleriyle kement atma hareketi yaparak dans eden ehil aktörün sevinci hayranlarının da kaygısını azalttı.

Bruce Willis doğum gününden kareler

ESKİ EŞİ TOPLUMSAL MEDYA HESABINDAN DAVETTE BULUNDU!

Hastalık sürecinde hem basın hem de hayranları tarafından merak edilen Ünlü yıldızın eşi Emma Heming, evvelki gün toplumsal medya hesabından davette bulundu. Paparazzilerin aktörün etrafını sarması ve ona seslenip konuşmak istemesinin Ünlü yıldızı gerilim ettiğini söyleyen Heming, “Bu yaptığınızın sizin işiniz olduğunu biliyorum lakin lütfen alanınızı koruyun, yerinizi bilin.” biçiminde reaksiyon gösterdi. Hayranlardan da ricada bulunan Hemming, “Lütfen kocama bağırarak nasılsın diye sormayın, nitekim yapmayın. Ona rahat verin. O anda yanında ailemizden kim varsa onu bir yerden Öbür bir yere itimat içinde götürmesine müsaade verin.” derken sesi titredi.

Emma Heming ve Bruce Willis

TEŞHİS SONRASI BİRİNCİ Kez GÖRÜNTÜLENDİ

Zor vakitler geçiren ehil aktör, bu müddet zarfında kameralardan Irak kalmayı tercih ediyordu. Hayranları tarafından merak edilen Ünlü yıldız, demans teşhisinin akabinde birinci Defa geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Kaliforniya’da yanında iki arkadaşıyla Birlikte yürüyüşün tadını çıkaran Willis’in yorgun imajı hayranlarını üzdü.

Bruce Willisin nihayet hali

EŞİ BİR Lahza OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR!

Oyunculuğa veda eden ehil oyuncu Bruce Willis, hastalığını açıklamasının akabinde birinci Sefer hayranlarının karşısına çıktı. Ailesiyle ormanda gezintiye çıkan Willis’in eşi Emma Hemming, o anları toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Hemming çocuklarından Mabel Ray Willis‘in çektiği fotoğrafa, “Anne ile baba en sevdikleri ortamda” formunda bir not düştü. Hastalığı sebebiyle güç günler geçiren Willis’e eşinin tam takviye vermesi hayranlardan takdir topladı. 

Bruce Willis ve eşi

BRUCE WİLLİS OYUNCULUĞU BIRAKMA KARARI ALDI!

Hayranları kahreden haberin akabinde Willis’in ailesi yaptıkları ortak açıklamada Ünlü yıldızın hastalık sebebiyle oyunculuk mesleğini bırakacağını duyurdu. “Bruce’un şahane hayranlarına” şeklinde başlayan açıklamada ehil aktörün son vakitlerde sıhhat problemleriyle uğraş ettiği ve afazi teşhisi nedeniyle bilişsel kabiliyetlerinin de etkilendiği Anlatım edildi. 

Bruce Willis afazi hastalığına yakalandı

Ünlü yıldızın kızı Rumer Willis toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Bu, ailemiz için hakikaten kuvvetli bir Vakit ve aralıksız sevgi, Acıma ve dayanağınız karşısında minnettarız. kuvvetli bir aile birliğiyle bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarının da bunu bilmesini istedik, zira onun sizler için ve sizlerin onun için ne demek olduğunu biliyoruz. Bruce’un her Vakit söylediği üzere “Gününü gün et” ve Bir arada bunu yapmayı planlıyoruz. Sevgiler.”

bruce Willis ve Sylvester Stallone

BRUCE WİLLİS HAFIZA KAYBI YAŞIYOR!

Hollywood yıldızı Bruce Willis, 29 Nisan’da yeni sineması Fortress: Sniper’s Eye‘ın çıkmasına hazırlanırken, hakkında çıkan bir sav hayranlarını hüzne boğdu. 

67 yaşındaki Ünlü yıldızın demans hastalığı sebebiyle Bellek kaybı sıkıntılarıyla boğuştuğu ve bundan Dolayı yer aldığı işlerde Misli bir formda eleştirildiği söyleniyor. Tezlere nazaran; Willis hala şuuru açıkken olabildiğince Nakit kazanmaya çalıştığı için her teklife Olumlu bakıyor. 

Bruce Willis Bellek kaybı yaşıyor

Sosyal medyanın gündemine bomba üzere düşen söylentilerin akabinde Ünlü oyuncudan şimdi bir İzah gelmedi. Lakin gazeteci Dan Przygoda toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Willis’in replikleri ezberlemekte zorlandığı için kulaklık kullandığını Birlikte tıpkı sinemada rol almış pek Fazla arkadaşımdan duydum.” tabirlerini kullandı.

  

Bruce Willis ve eşi Emma Heming Willis

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ağızları Aleni bırakan balık yakalama yöntemi! Asyalılar’ın coca cola, yumurta ve mentos ile…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir