Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Deprem bölgesinde canla başla çalışan şef Mehmet Yalçınkaya herkese seslendi! “Hiçbir şey…”

Deprem bölgesinde canla başla çalışan şef Mehmet Yalçınkaya herkese seslendi! “Hiçbir şey…”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
13 0

MasterChef programının Değerli isimlerinden olan Mehmet Yalçınkaya günlerdir zelzele bölgesinde depremzedeler için canla başla çalışıyor. Geçtiğimiz günde Gaziantep zelzelesini hisseden Mehmet Şef, toplumsal medya hesabından herkese seslendi. Yalçınkaya, “Rehavete kapılmayalım” dedi.

Kahramanmaraş’da meydana gelen ve Türkiye’yi Istırap bir sabaha uyandıran 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki zelzelenin akabinde Hatay’da meydana gelen 6.4 büyüklüğündeki zelzele ülkemizi derinden sarstı. Aka yıkımların ve can kayıplarının yaşandığı zelzele bölgelerine birçok Ünlü isimde yardımda bulundu. Alanda yer Meydan Ünlü isimlerden biride MasterChef heyet üyesi Mehmet Yalçınkaya oldu. Takımını toplayıp depremzedeler için Yemek yapan Yalçınkaya, toplumsal medya hesabından herkese seslendi.

Mehmet Yalçınkaya

“REHAVETE KAPILACAK DURUMDA DEĞİLİZ”

Uzun bir müddettir zelzele bölgesinde bulunan Mehmet Yalçınkaya, “Rehavet kapılmayalım Olağan ki Amel Güç devam etmeli fakat elimizden geldiğince devam edelim sarsıntılar devam ediyor arkadaşlar” diyen Mehmet başkan konuşmasında “Rehavete kapılacak durumda değiliz en azından bizim alanda gördüğümüz şey bu. çok rehavetlik bir durum yok yapılacak daha Fazla Amel var. Çehre tabirimize gözlerimize bakarsanız ne demek istediğimizi anlarsınız. Burada hiçbir şey uzaktan göründüğü üzere değil” sözleriyle seslendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK  GÖRÜNTÜ;

Mercek bulutları bu sefer Van’da ortaya çıktı! Niğde’de de görülmüştü…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir