Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ayşegül Aldinç’ten iç sızlatan paylaşım! Depremzede çocuğun çizdiği resim…

Ayşegül Aldinç’ten iç sızlatan paylaşım! Depremzede çocuğun çizdiği resim…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
12 0

Ünlü müzikçi Ayşegül Aldinç, toplumsal medya hesabından depremzede bir çocuğun kendisi için çizdiği resmi paylaştı. Resmi görünce hislerine Yargıç olamayan Aldinç, “Hiçbirimiz eskisi üzere değiliz. Olamayız” dedi.

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler Hatay, Adıyaman, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Osmaniye ve Kilis vilayetlerinde ağır yıkımlara Sebep oldu. çok sayıda kişinin ömrünü yitirdiği bölgede depremzedeler için yardım çalışmaları nihayet Hız devam ediyor.

Kahramanmaraş deprem

Ünlü sanatçı Ayşegül Aldinç, sanat dünyasından birçok Ünlü ismin de bağış ve dayanaklarda bulunduğu zelzele bölgesinden bir çocuğun kendisine çizdiği resmi toplumsal medya hesabından paylaştı.

Ayşegül Aldinç

“HİÇBİRİMİZ ESKİSİ ÜZERE DEĞİLİZ”

Elif Naz Yolcu ismindeki küçük bir kızın teşekkür gayeli çizdiği resmi takipçileriyle paylaşan Aldinç, şu tabirleri kullandı:

“Bu resmi depremzede küçüğümüz yollamış semtimizin yardımlarına teşekkür için. Günümü aydınlattı. Nasılsınız? Yanıtını bu kadar bilebildiğimiz bir soru olmamıştı. Hiçbirimiz eskisi üzere değiliz. Olamayız. Delik deşik uykular, durup durup gelen ağlama hissi, sessiz sessiz akan gözyaşları, nefessiz kalmalar, konsantrasyon bozukluğu, hiçbir şeyden Beğeni almama hali, ruhsal çöküntü. Beğenilen geldin depresyon!”

Ayşegül Aldinç toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu

DEPREMDE hayat KURTARAN DAVRANIŞLAR

Depremde hayat kurtaran davranışlar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir