Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Demet Özdemir’den deprem için çalışan maden işçilerine teşekkür etti! “Sizi unutmayacağız”

Demet Özdemir’den deprem için çalışan maden işçilerine teşekkür etti! “Sizi unutmayacağız”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
10 0

Kahramanmaraş merkezli iki Aka zelzelenin akabinde yıkıntı altında kalanları kurtarmak için arama-kurtarma grubuna maden personelleri de katıldı. meşhur oyuncu toplumsal medya hesabından zelzele için canla başla çalışan maden çalışanlarına “Sizi unutmayacağız” diyerek teşekkür etti.

Türkiye’yi Üzüntü bir sabaha uyandıran Kahramanmaraş merkezli iki Aka zelzelenin akabinde birçok maddi ve manevi kayıp yaşandı. Geride yıkıcı hasarlar bırakan zelzelenin akabinde Türkiye’den ve dünyadan birçok takım yardıma geldi. Yardıma gelen takımların ortasında Zonguldak Türkiye Taşkömürü Kurumu’ndan (TTK) zelzele bölgesine gelen madencilerde vardı.

“MADEN EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ”

Oyuncu Demet Özdemir, toplumsal medya hesabı üzerinden sarsıntıda arama-kurtarma takımına dayanak veren maden personellerine teşekkürünü şu sözlerle dillendirdi: “Bu vakte kadar hatta hâlâ yıkıntı çalışmalarına Aka ölçüde yüreğini, gücünü koymuş, yüksek ölçüde tespit ve başarılı kurtarmaları bizlere yaşatan madencilerimize Ebedi teşekkür ediyorum. Sizi unutmayacağız.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Umke nedir, misyonları nelerdir? Umke’den soluk kesen kurtarma operasyonu!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir