Deli Yürek’le adını duyuran Zeynep Tokuş, değişimiyle ilgi odağı oldu! Oğlunun doğum gününde…

Sağlık Kas 16, 2022 Yorum Yok

Deli Yürek dizisin de rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ile hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, oyunculuğu bırakarak gözlerden Irak Ömür sürmeye başladı. Toplumsal medyada oğlunun doğum gününü kutlayarak paylaştığı fotoğraf Aka İlgi gördü.

Güzellik Yarışıyla birincilik elde eden ve daha sonra oyunculuk mesleğine Deli Yürek dizisi ile adım atan Zeynep Tokuş, “Yazgı”, “Çocuklar Duymasın” üzere dizilerde rol aldı. Oyunculuk mesleğini geride bırakan Tokuş, Yoga eğitmenliğine başladı.

deli Yürek zeynep tokuş

3 farklı evlilikten 3 çocuk sahibi olan oyuncu, toplumsal medyada geçtiğimiz gün oğlunun doğum gününe ilişkin fotoğraf paylaşmasıyla gündeme düştü. Değişimiyle dikkatleri üzerine toplayan Tokuş, takipçileri tarafından zevk yağmuruna tutuldu.

zeynep tokuş değişimi ile İlgi odağı oldu

.

“ANNEN OLDUĞUM İÇİN çok MUTLUYUM”

Çocuklarıyla çekildiği fotoğrafı toplumsal medyada takipçilerinin beğenisine sunun Tokuş, ‘Biricik oğlum Ali’m… Yumuşacık kalbin üzere sevgi dolu bir ömrün olsun. Yolun açık, aydınlık olsun. Seni Fazla seviyorum. Annen olduğum için Fazla mutluyum’  notunu ekleyerek paylaştı. Fotoğraf kısa müddette İlgi odağı oldu.

zeynep tokuş ve çocukları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin yine başlayacağını duyurdu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir