Darmaduman dizisi 3. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Son periyotların en beğenilen üretimlerinden biri olan “Darmaduman” kuvvetli öyküsüyle ağır İlgi görüyor. Her perşembe 20:00’de Fox TV ekranlarında izleyenlerle buluşan üretimin 3. kısım 2. fragmanı herkesi heyecanlandırdı.

Fox TV ekranlarında izleyenlerle buluşan “Darmaduman” dizisi sürükleyici kıssası ve yıldız oyuncu takımıyla sıra severlerden tam not alıyor. Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora gibi başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı üretim, 7’den 70’e her ıslak kümesini tesiri altına almayı başardı. Birinci kısmı 27 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan sıra her hafta perşembe günü saat 20:00‘de izleyenlerle buluşuyor. Reyting sıralamalarında tepeye yükselen Darmaduman’ın merakla beklenen 3. Kısım 2. Fragmanı yayınlandı. 

Darmaduman dizisi

İşte Darmaduman dizisinin Fazla konuşulan 3. Kısım 2. Fragmanı;

DARMADUMAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

90’lı yılların tanınan dizisi Beverly Hills‘in uyarlaması olarak ekranlara gelen Darmaduman dizisi, etkileyici kıssasıyla İlgi odağı haline geldi. Ailevi sebeplerden Dolayı Eskişehir’i terk etmek zorunda kalan Servet ailesi, her şeyi geride bırakarak İstanbul’a taşınmak zorunda kalır. Harun, 25 yıldır ayak basmadığı babasının konutuna taşınınca yılların küskünlüğüyle yüzleşir. Beliz ise eşi ve çocuklarıyla geldiği İstanbul’da kendisini yine keşfe çıkacaktır. 

Darmaduman dizisi konusu

Anne ve babalarının alışma sürecinin yanı Dizi kendileri de orijinal bir ortama giren ikizler Kerem ve Ece ise Özel üniversitede kendilerine hiç benzemeyen insanları tanımaya çalışır. Yetişkinliğe adım atan bu gençler dostluk, aşk ve aile üzere kavramları deneyimleyecekleri uzun bir seyahate çıkacaklardır. 

Darmaduman dizisi öyküsü

DARMADUMAN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Kısa müddette herkesin beğenisini kazanan Darmaduman dizisinin direktör koltuğunda Deniz Yorulmazer otururken senaristliğini ise Damla Serim üstleniyor. 

Darmaduman dizisi başrol oyuncuları

Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz’ın başrollerini paylaştığı üretimin kadrosunda Nur Fettahoğlu, Necip Memili, Metin Coşkun, Meral Çetinkaya, Ali Önsöz, Beste Can Sağlam ve Umut Kaya gibi başarılı oyuncular yer alıyor. 

Darmaduman dizisi oyuncuları

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir