Czn Burak bir şube daha açıyor! Katar şubesine özel dansı…

Sağlık Kas 10, 2022 Yorum Yok

Eğlenceli Yemek görüntüleriyle toplumsal medyada fenomen olan lokantacı Burak Özdemir toplumsal medyada CZN Burak olarak tanınıyor. Birçok ünlünün uğrak meraklarından olan şubelerine bir yenisini ekleyen Czn Burak bu sefer de Katar’da şube açmak için hazırlanıyor.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Çektiği Yemek görüntüleriyle toplumsal medya fenomenlerin ortasında yer almayı başaran Czn Burak şubelere doymuyor. Toplumsal medyada 40 milyondan fazla takipçiye sahip olan Burak Özdemir ismini dünya çapında da duyurmayı başaran isimlerden. Hatay Medeniyetler Sofrası isimli restoran zincirinin de sahibi olan ve beş şubesi bulunan Ünlü lokantacı, Taksim, Aksaray, Etiler şubelerine ve Yurt dışında ise Dubai ve Tacikistan şubelerine bir yenisi eklemek için hazırlanıyor.

Czn Burak

KATAR’A ŞUBE AÇIYOR!

Sosyal medyayı faal bir formda kullanan Özdemir, toplumsal medya hesabından paylaştığı eğlenceli dans görüntüsüne “Czn Burak Qatar 11 Kasım Cuma Günü Açılıyor” açıklamasını yazarak Katar’a yeni bir şube açacakları haberini takipçileriyle paylaştı. Kısa müddette Aka etkileşim Meydan paylaşım toplumsal medyada Aka İlgi gördü.

İşte Czn Burak’ın eğlenceli dans görüntüsü:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir