Cansu Tosun’un açıklamaları hemcinslerini kızdıracak! “Estetiksiz Biricik oyuncu benim”

Sağlık Kas 04, 2022 Yorum Yok


Nişantaşı’nda bir avm’de görüntülenen oyuncu “Cansu Tosun” dan hemcinslerini kızdıracak açıklamalar geldi. Muhabirlerin sorularını cevaplayan oyuncu estetiğe karşı olmadığını Ama doğallıktan yana olduğunu söyledi.

“Bugünün Saraylısı, Göç Vakti, kayıp Şehir” üzere dizilerden tanıdığımız, meslektaşı “Erkan Kolçak Köstendil” ile 2018 yılında nikah masasına oturarak Mesut bir yuva kuran oyuncu “Cansu Tosun” geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’ndaki City’s AVM‘de görüntülendi. Muhabirlerin sorularına yanıt veren başarılı oyuncu hemcinslerini kızdıracak ‘estetik’ açıklamalarında bulundu.

Cansu Tosun City

CANSU TOSUN: ESTETİKSİZ Biricik OYUNCU BENİM!

Hemcinslerini kızdıracak açıklamalarda bulunan Tosun, “Tek estetiksiz oyuncu benim, hızımda hiçbir müdahale yok” diyerek gündem oldu. doğal olmaktan daha Fazla Sevinç duyduğunu Anlatım eden oyuncu, “Tabii bir rol için değişmek gerekir, dudağınızın şişmesi gerekir, botoks yaparsınız ya da elmacık kemiği gerekirse yaparsınız. Her şey Muhtemel artık, gerekmedikçe yapmıyorum. Ben doğal olunca daha Mesut oluyorum” dedi.

Cansu Tosun

“İSTESEM O Vakit DA YAPTIRIRDIM”

2 yaşında geçirdiği kazada kolunun yandığını toplumsal medya hesabından paylaşarak gündem olan oyuncu, “İstesem koluma Estetik yaptırırdım ancak yaptırsaydım kendime ihanet etmişim üzere hissederdim. Ben buyum” diye konuşarak doğallıktan yana olduğu Anlatım etti.

Cansu Tosun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Erkan Kolçak Köstendil sokak müzisyenlerine eşlik etti! Sesiyle kendisine hayran bıraktı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir