Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Britanya’daki yetenek yarışmasında dehşet dolu anlar! Kendisiyle beraber stüdyoyu yakıyordu

Britanya’daki yetenek yarışmasında dehşet dolu anlar! Kendisiyle beraber stüdyoyu yakıyordu

admin admin - - 2 dk okuma süresi
13 0

İngiliz televizyonlarında ekrana gelen Britain’s Got Talent isimli yarışta bir yarışmacı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakilere dehşeti yaşattı. Rubik küpünü çözmek için kendini ateşe vermesinin akabinde şov toplumsal medyada Aka tenkit aldı. O anlara Şahit olan seyirci ve heyet üyeleri neye uğradığını şaşırdı.

Britanya’nın Yetenek yarışı “Britain’s Got Talent” genelde Amanda Holden’ın hareketleriyle gündeme gelirdi. Fakat bu Defa durum Fazla farklı. Yetenek müsabakasına katılan bir yarışmacı herkese dehşeti yaşattı. Britanya’nın Got Talent izleyicileri, bir yarışmacının rubik küpünü çözmek için kendini ateşe vermesinin akabinde gösteriyi tenkide boğdu.

Britinya Yetenek yarışında dehşet anları

“BU KABUL EDİLEMEZ”

Twitter’da gündem olan imajlar, izleyici kitlesini çılgına çevirdi. Kimi kullanıcılar yorumlarda, “Gülünç derecede tehlikeli”, “Tamamen kabul edilemez”, “Kesinlikle gerçek değil, kendinizi ateşe veriyorsunuz, bunu konutta denemeyin. Müsaade verilmemeli” tabirlerini kullandı.

Britanya Yetenek yarışması

O an, profesyonel dublör Thomas Vu’nun, ikonik 80’ler yapbozunu süratle çözerken ateşe verilmeden Evvel Alaz geciktirici bir jelle kaplandığını gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan şaşırtan açıklama!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir