Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 9. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sağlık Kas 14, 2022 Yorum Yok

Oktay Kaynarca ve Haysiyet Tan’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 9. kısım fragmanı yayınlandı. Evvelki haftaki kısımda Leyla Cezayir’in artık bir karar vermesi gerektiğini Misli bir lisanla söylemişti. Pekala Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni kısmında neler olacak? İşte aksiyon dolu sahneleriyle Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 9. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Daha Evvel Kurtlar Vadisi’nde ve nihayet olarak EDHO’da unutulmaz performans sergileyen Oktay Kaynarca, efsane bir projesi Ben Bu Cihana Sığmazam ile izleyici her hafta ekranları başını kilitliyor. Her kısmıyla heyecan uyandıran Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 8. kısım fragmanı yayınlandı.

Ben Bu Cihana Sığmazam, 9. kısımla 15 Kasım Salı saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

ben bu cihana sığmazam dizisi toplumsal medyada Doruk oldu

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN 9. KISIM FRAGMANI

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN 8. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Cezayir, Sabit’in mümkün bir intikam saldırısına karşı hem Leyla hem de Firuze’nin yaşadığı konutlarda harikulâde tedbirler almak zorunda kalır. Canan, Gülendam’a Firuze’nin bebeği aldırmayı düşündüğünü söyler. Cezayir , Asım Kaptan ve Ekabir, bundan sonraki stratejilerini belirlemek için bir ortaya gelirler. Ömer Asaf, Azamet, Cafer, Canberk ve Ethem, hastanede öldürülen Sabit’in adamlarını Sabit’in yerine getirdiklerinde tuzağa düşürülürler.
 
Bu tuzakta, Ethem’in daha Evvel görmediğimiz hünerleri ortaya çıkar. Şamil, Suna için bir uçurtma yapar. Bir arada onu uçurmak planları vardır ve bu durum onları birbirlerine daha da yakınlaştırır. Cezayir, ailesini toplayarak bundan sonra bir müddet dışarı çıkmamaları gerektiğini söyler ve bu da ailede huzursuzluğa yol açar. Leyla, Cezayir’e artık hangi kimliğini kullanacağına karar vermesi gerektiğini Misli bir lisanla söyler.
 
Cezayir, 17 sene Evvel İstanbul’da kurduğu tertibi tekrar hayata geçirmek için harekete geçer ve buna da yasa dışı alemin kara parasını aklama işini yapan Agop’la başlar. Konuta tıkılı kalan aile, konutta kendilerine yeni yeni işler icat ederler. Cezayir ‘den intikam almak için fırsat kollayan Sabit, hiç kimsenin varsayım etmediği bir anda akına geçer.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu takımında:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Müşteri (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Cenk (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl metot (Canberk), tepe Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim), Işıl Yücesoy (Gülendam) üzere başarılı isimler yer alıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yönetmen koltuğunda Haysiyet Tan’ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş’ın kaleme aldığı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin konusu şöyle:

Köklü bir aileden gelen Cezayir Türk (Oktay Kaynarca), devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, Yurt dışında devam eden operasyonlarda geçirdiği bir yaralanma sonucu hekim Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. 

Firuze’ye aşık olup yine bir aile kuran Cezayir, bir müddet sonra deşifre olur ve tekrardan İstanbul’a dönmek zorunda kalır.

Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise apayrı bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir