Barış Akarsu’nun babası gözyaşlarına hakim olamadı: İsmail Ege Şaşmaz artık manevi oğlum!

Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Ünlü müzikçi barış Akarsu’nun hayatının anlatıldığı barış Akarsu “Merhaba” sinemasının basın toplantısı geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Akarsu’nun babası Selahattin ve kız kardeşi Nesrin Akarsu’nun da katıldığı gecede duygusal anlar yaşadı.

2007 yılında Bodrum’da geçirdiği trafik kazası sonucu ömrünü yitiren Ünlü müzikçi Barış Akarsu‘nun hayatı Barış Akarsu “Merhaba” isimli üretimle 18 Kasım‘da ak perdede izleyenlerle buluşacak. Vefatıyla bütün Türkiye’yi Yasa boğan genç sanatkarın hayatının anlatıldığı sinemanın basın toplantısı evvelki gün şarkıcının babası Selahattin ve kız kardeşi Nesrin‘in iştirakiyle gerçekleşti. 

Barış Akarsu Merhaba sinema basın toplantısı

Intercontinental İstanbul Otel‘de gerçekleşen basın toplantısında şarkıcının yarım kalan yapıtı kendi sesinden birinci Sefer dinlenirken his dolu anlar yaşandı. barış Akarsu’nun hayatının ak perdeye aktarılması hakkında konuşan baba Selahattin Akarsu, “Güzel bir sinema olacağına inanıyorum. Beşerler bu sinemayla oğlumu tekrar daha hoş halde tanıyacaklar. Ege artık benim manevi oğlum oldu. O benim canım oldu” diyerek oğlunun hayatını oynayan İsmail Ege Şaşmaz‘a olan sevgisini lisana getirdi. 

Barış Akarsunun babası

Nesrin Akarsu da Ünlü oyuncuyu ağabeyi üzere gördüğünü belirterek “Onu Ege olarak değil de abim olarak çizdim gözümde. Otele gittiğimde o hisleri anlatamam, abim üzere kucaklayarak sarıldım. Kimse kimseye tam benzeyemez lakin Ege’den düzgününü abim oynardı. his seli oldu ve ağladım” halinde konuştu. 

İsmail Ege Şaşmaz ve barış Akarsunun ailesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Acun Ilıcalı’dan İçten itiraflar: Esnaf lokantalarına bayılırım

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir