Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Bahar Kapıda bu hafta Tekirdağ oyunlarını ve lezzetlerini sunuyor

Bahar Kapıda bu hafta Tekirdağ oyunlarını ve lezzetlerini sunuyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
13 0

Her hafta ülkemizin birbirinden farklı kültürlerini gözler önüne seren Bahar Gelir ve takımı bu hafta Tekirdağ’a konuk oluyor. Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla Tekirdağ beşerinin samimiyeti ve hayat kıssası izleyiciyle buluşurken tıpkı vakitte kadim kentin lezzetli yemekleri ve klasik oyunları da gözler önüne seriliyor.

Türkiye’nin dört bir köşesini ekranlara taşıyana Bahar Kapıda’nın başarılı sunucusu Bahar Gelir ve takımı bu hafta, Anadolu’nun güzide toprakları Tekirdağ’da ağırlanıyor. Tekirdağ’ın yöresel yemekleri, kıyafetleri ve oyunları Bahar Gelir’in başarılı sunumuyla ekrana getiriliyor. Buraları tanıtan Gelir, birinci olarak roman havasıyla Tekirdağ’ın nefesini soluyor.

Bahar Gelir

GELİN ÇIKARMA ANLARINDA DUYGULANDIRDI

Gelir, Tekirdağlı hanımlarda sergilediği roman havası performansından sonra Ünlü sunucunun batı kültürü olan bale gösterisi adeta ekrana kilitliyor. Tekirdağ’da yaygın olan danslara eşlik eden Gelir, Yağcı Köyü’ne uğrayıp İhtiyar amcalarla sohbet etmeyi de ihmal etmiyor.

Tüm bunların yanı Dizi Tekirdağ düğünlerinde gelin çıkarma merasimlerinin nasıl olduğunu merak eden Gelir, yaptığı gelin çıkarma canlandırmasında herkese his dolu anlar yaşatıyor.

Tarihiyle milat öncesi çağlara dayanan Tekirdağ, lezzetleri ve oyun havalarıyla Bahar Gelir sunumu ile bu akşam Kanal 7 ekranlarında saat 21.20’de Bahar Kapıda programında…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir