Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Anneannesi vefat eden Kadir Ezildi’den günler sonra yürek yakan sözler!

Anneannesi vefat eden Kadir Ezildi’den günler sonra yürek yakan sözler!

admin admin - - 6 dk okuma süresi
19 0

“En Hamarat Benim” müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir formda vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.

TLC’de yayınlanan “Temizlik Avcıları” programı ile tanınan ve birçok reklam, program üzere alanlarında gördüğümüz Kadir Ezildi, yıllardır yapılmasını beklediği apartmanına sonunda taşınmıştı. Instagram hesabında anneannesi, annesi ve kendisinin konutu hakkında paylaşımlarda bulunan Kadir Ezildi gece yarısı Tasa bir haberle sarsıldı. 

Evine Konuk bekleyen ve hazırlıklar yapan Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan rahatsızlanarak hayatını kaybetti.

Kadir Ezildi ve ananesi Gülhanım Kaplan

Aynı apartmanda konut alan, daha dün kendi dairesinden inerken şurası da anneannemin dediği Gülhanım Kaplan’nın Üzüntü haberini toplumsal medyada çektiği görüntülerle tanınan Bizim Kız isimli yani gerçek adıyla Nurşen Karayanız Facebook hesabından duyurdu. 

İŞTE O PAYLAŞIM;

KADİR EZİLDİ’DEN YÜREKLERİ YAKAN SÖZLER!

Geçtiğimiz haftalarda Fazla sevdiği anneannesini kaybeden Kadir Ezildi Aka bir Sıkıntı yaşamıştı. zelzele felaketiyle ilgili paylaşım yapan Kadir Ezildi’nin kelamları yürekleri yaktı.

Ben bir Üzüntü yaşadım beşerler bin Tasa yaşadı diyen Kadir Ezildi “Konuşacak ya da Anlatım edecek dermanı bulamadım şimdi kendimde. Acım tazeyken bir de Acı Hadise yaşadık. Bir gecede ben gözümün ışığını kaybettim. Şu Lahza yakınını kaybeden onca insanı o kadar güzel anlıyorum ki…”

Kadir Ezildi kelamlarına şöyle devam etti: Rabbim hepimize sabır versin. En Fazla muhtaçlığımız olan şey sabır içimden atamıyorum. bir anda canımın içini, nefesimi kaybetmenin acısını…. “İnsan Fazla sevdiğiyle sınanırmış. çok sevdiğim için sınandım. çok acılar yaşadım ancak bu oburmuş. Bunu unutmak Muhtemel değil. fakat acıyla yaşamayı öğreneceğim. Anneannemin acısını yaşatmak, hayrına işler yapmak için dünyadayken her şeyimi önüne serdim. Artık de ahireti için çalışacağım. Onu rahat ettirmek için uğraşacağım.

KADİR EZİLDİ’NİN ANNESİNDEN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM!

Kadir Ezildi’nin annesi Ümran Hanım da toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak annesi Gülhanım Kaplan’ın vefat ettiği haberini doğruladı. Annesine olan sevgisini haykıran Ümran Hanım “Canım Annem beni dünyaya getiren bana hayat veren, yaşama sevinci veren, doğruluğu, anneliği öğrete annem bende annemin bizi büyüttüğü üzere bende evlatlarımı büyüttüm. Hakkın ödenmez, yerin dolmaz, acın dinmez. Seni ömrümce asla unutmayacağım canım annem yerin cennet olsun…” dedi. 

Kadir Ezildinin annesinden paylaşım

“BEN SANA SARILMAYA KIYAMAZKEN SEN ELLERİMDE ÖLDÜN”

Anneannesiyle anılarının yer aldığı bir görüntüyü Instagram hesabından paylaşan Ezildi, yazdığı notla takipçilerine his seli yaşattı. “Hayatımın manasını yitirdim , bacım , arkadaşım , annem , sırdaşım ,gitti .gözümün ışı söndü” diye kelamlarına başlayan Ezildi, şu tabirleri kullandı:

“Oyy kadir dünya durdukça durasan dedin bana ancak sen durmadın . Asansörlü mesken istedin gezecem dedin ölünü bile merdiven indirdiler anamm . Yeni gelin üzere düzgüdüm konutuna doymadın . Ben artık kimin kapısını çalıyim kime kızkardeş diyim ananem gözümün ışıgı . İçine mi doğduda bana , benden razı mısın anne gurban ben size güzel baktım mı diye sordun kızkardeş ben senden razıyım Rabbimde razı olsun hayat devam edicek lakin benim iki kolumda kırık , sen benim daima içimdesin , yeni meskenimi görmeden eşyalara mı bakmadan hayır duanı etmeden gitmedin . Ben sana sarılmaya kıyamazken sen ellerimde öldün . İçim taşıyo ananem lakin amelinden o denli eminim ki sen orası için daima çalıştın . Ben Dünya’da rahat ettirdim seni Rabbimde Ahirette ettirsin . bütün iletileriniz için teşekkürler lakin şuan kimseye yazıcak halde degilim dualarınızı bekliyorum.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir