Ali Sunal Kemal Sunal’ın doğum gününü kutladı! “İyi ki doğdun melek babam”

Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

11 Kasım 1944 tarihinde doğan Yeşilçam’ın unutulması ismi Kemal Sunal unutulmadı. Oğlu Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal toplumsal medya hesaplarından ehil sanatkarın doğum gününü kutladı.

Türk sinemasına sayısız eser kazandıran ehil sanatçı Kemal Sunal, 2000 yılında bir tayyare yolcuğunda kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yummuştu. ehil sanatçı 11 Kasım doğum günü olması sebebiyle anılıyor.

Kendisi üzere oyuncu yetiştirdiği oğlu Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal’ın toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar, sanatkarın bütün sevenlerine his dolu anlar yaşattı.

Ali Sunal Kemal Sunalın doğum gününü kutladı

“İYİ Kİ DOĞDUN MELEK BABAM”

Ali Sunal, minik kızının dedesi Kemal Sunal’ın fotoğrafını tuttuğu kareyi paylaşarak, “Canım babam hoş babam sen daima bizimlesin gitmene hiç müsaade vermedi sevenlerin. Çocuklarımızı seni tanıtarak anlatarak büyütüyoruz hepimiz. Güzel ki doğdun melek babam seni Fazla seviyor ve özlüyorum yakışıklım…” dedi.

Ezo Sunal Kemal Sunalın doğum gününü kutladı

Ezo Sunal da paylaşımında, “Ben de bu fotoğrafla kutlamak istedim doğum gününü… Sanırım babamı öperken çekilen nihayet fotoğrafımız… Gülmekten de öpememişiz bile… Canım babam” sözlerine yer verdi.

Genellikle Şaban karakteriyle tanıdığımız Kemal Sunal’ın sinemaları günümüzde de izlenmeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bahar Kapıda bu hafta Ege’nin çiçeği İzmir Tire’ye konuk oldu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir