2019 en şık perde dekorasyon teklifleri

Sağlık Eki 28, 2022 Yorum Yok

Bir meskeni en şık gösteren perdelerdir. Salonlara farklı bir kimlik kazandıran, aurasını değiştiren perdeler için bir çok seçenek mevcut. Bu seçenekler gerçek dekore edildiği taktirde istenilen salon kimliği de oluşturulacaktır. 2019’un en şık perde dekorasyon teklifleri ve modellerini tüm ayrıntılarıyla içeriğimiz içerisinde ele aldık. 2019 perde modası ve dekorasyonunda öne çıkan fikirler, tüm ayrıntılarıyla yasemin.com’da!

Bir meskenin kimliğini değiştiren, farklı bir hava kazandıran hatta renklendiren en kıymetli dekoratif kesim perdelerdir. Konutunuzu hem şık hem de gösterişli kılan perdeler, birçok model çeşidiyle Taç, Linens, Koçtaş, Brillant üzere ünlü markaların kataloglarında yer alıyor. Bu farklı modelleri seçip onlardan şık bir dekorasyon oluşturmak ise sanıldığı kadar kolay olamayabiliyor. Bu durumu zorlaştıran ise çeşitlilik ve hakikat dekorasyonu oluşturma konusundaki eksik bilgiler… Sizler için; konutlarınızın şık ve estetik imajını oluşturan en değerli modüllerden olan perdelerinize özel dekorasyon tekliflerini ve dönemin perde modellerinin fiyat aralıklarını derledik. Bir perde, odayı olduğundan daha gösterişli de kılabilir daha sönük de. Bu nedenle; perde seçerken ve dekorasyon oluştururken çok dikkatli olmak gerekir. Bu manada da salon dekorasyonuna özel perde modelleri de bulunur. Spor perde, fon perde, fransız tül perde bunlardan bazılarıdır… Pekala bu denli çeşidi olan ve konutlarımızın kimliği konusunda ehemmiyet arz eden perdeler için nasıl bir dekorasyon uygulanabilir? Sizler için bu soruların karşılıklarına yakından baktık:

2019 EN ŞIK PERDE DEKORASYON ÖNERİLERİ

Bir perde seçer ve dekorasyonunu yaparken; salonunuzun temasını belirlemeniz en kıymetli kuraldır. Spor bir salon mu yoksa gösterişli ve ağır bir salon mu? Bunda karar kıldığınız anda perdenizi de seçebilirsiniz. Bir salonun ruhunu belirleyen perdeler olduğu için renk aritmatiğinde de bu noktaya değinin. Yani seçeceğiniz rengin salonunuzun havalı mı yoksa sade mi olacağı konusunda belirleyici etken olduğunu asla unutmayın.

Renklerin manaları konusunda size önerebileceğimiz sakin renk ve tonlar olabilir. Pekala bu tonlar hangileri derseniz; krem, soft tonda yeşil ve turuncu renkler teklifimiz olacaktır. Kırmızı ve siyah renkler ise daha ağır bir ortam oluşturmanızı sağlar.

TAÇ: 132.60 TL

TAÇ: 135.50 TL

Eğer vintage ve klasik stilde bir model tercih ederseniz de fransız model dediğimiz tül perde modellerini kullanın. Böylece salonunuza şık ve şık bir imaj kazandırmış olursunuz.

KOÇTAŞ: 110 TL

KOÇTAŞ: 150 TL

LINENS: 116 TL

LINENS: 156.50 TL

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir