1899 dizisinin konusu ne oyuncuları kimler? Netflix’ten beyin yakan dizi…

Sağlık Kas 18, 2022 Yorum Yok

Sosyal medya platformu Netflix’te izlenme rekoru kıran Dark’ın imalcileri yeni bir projeye daha imza attı. Evvelki gün yayın hayatına başlayan sıra 1899’un konusu ve oyuncu takımı merak ediliyor. İşte Netflix’in yeni dizisi 1899’un konusu ve oyuncu takımı…

Kuruluş tarihi 1997 olan Netflix, sıra içeriklerini bir yenisini daha ekledi. Fantastik üretimleri seven platform bu Sefer 1899 isimli diziyle birbirinden Değişik sahneleri izleyicisini sundu.

Bir Devre isminden çokça Laf ettiren Dark dizisinin yapımcılarından ‘1899’ dizisi evvelki gün yayın hayatına başladı. 8 kısımdan oluşan dizi, toplumsal medyada gündeme gelirken senaryo hakkında, “Adeta beyin yakıyor” üzere yorumlar yapıldı.

1899 dizisinin konusu nedir

‘1899’ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

1989, Amerika’ya gerçek yola çıkan ve bu seyahat esnasında hayatları değişen Avrupalı göçmenlerin kıssasını husus ediyor. Avrupa’nın farklı bölgelerinden bir ortaya gelen insanların Aka umutlarla çıktıkları bu seyahatte onları türlü zorluklar bekler.

Yeni yüzyıla ve kendilerini bekleyen yeni hayata yaklaşmakta olan beşerler, okyanusta sürüklenen bir göçmen botuyla karşılaşırlar. Bu beklenmedik durum onların hayatlarının değişmesine, fecî bir kabusun içine sürüklenmelerine neden olur.

1899 dizisinin oyuncu takımında kimler var

‘1899’ DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Jantje Friese ve Baran bo Odar imzalı 1899 dizisinin oyuncu takımında, Emily Beecham, Aneurin Bernard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Jose Pimentao, Isabella Wel, Gabby Wong, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Jonas Bloquet, Rosalie Craig üzere isimler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Doya Doya Moda’da Aka kavga! Yarışmacılar birbirinin…

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir