Zeynep Bastık fotoğraf çektirmek isteyen hayranına bakın nasıl tepki verdi!

Sağlık Kas 14, 2022 Yorum Yok

Alışveriş merkezinde müzikçi Zeynep Bastık ile karşılaşan hayranı müzikçiyle fotoğraf çektirmek isterken aldığı karşılıkla şoke oldu. İçten davranışlarıyla bilinen müzikçinin hareketi herkesi şaşırttı. Yaşadığı olayı görüntüye kaydederek anlatan hayranı “Benimle kaba halde konuştu, yardım ettiğimde de teşekkür etmedi” sözlerini kullandı. Zeynep Bastık bu tutumuyla toplumsal medyada tenkit yağmuruna tutuldu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İstanbul’da bir alışveriş merkezinde Zeynep Bastık ile karşılaşan genç bayan müziğin yanına gidip fotoğraf çektirmek istedi. Ancak isteğini Geri çeviren müzikçinin hayranına Üzücü davrandığı savı gündem oldu. Genç bayanın “Sizce Zeynep Bastık yanına gidince bizi kovmuş mudur?” notunu yazarak toplumsal medya üzerinden paylaştığı görüntü toplumsal medyada Fazla konuşuldu.

Hayranının paylaşımı

FOTOĞRAF İSTEĞİNİ KABUL ETMEDİ

Yaşadığı olayı çektiği görüntü ile anlatan genç bayan “Gittim yanına tatlı tatlı, merhaba fotoğraf çekilebilir miyiz dedim, sonra elinde 2 modül kıyafet vardı ve dedi ki ‘şu Lahza uygun değilim, alışveriş yapıyorum.’ Sonra ben dedim ki isterseniz ben elinizdekileri tutabilirim, sonra o da gerek yok dedi, ancak bu türlü kaba söyledi” sözlerini kullandı. Toplumsal medyada Fazla konuşulan Zeynep Bastık’ın bu davranışları tenkit yağmuruna tutuldu.

Zeynep Bastık

“KABA DAVRANDI, TEŞEKKÜR BİLE ETMEDİ”

Şarkıcıya yardım etmek istediğini söyleyen hayranı Bastık’ın yansısı karşısında şoke olduğunu lisana getirdi. “Sonra gerisini döndü, kıyafet almaya uzandı sanırım, sonra çekemedi ben aldım kıyafeti ve verdim kendisine, teşekkür bile etmedi, bu türlü bir kal geldi bana, sonra gitti bir anda” ifadelerini kullanan genç bayan şaşkınlığını ve üzgünlüğünü lisana getirdi.

Zeynep Bastık

İşte genç bayanın Zeynep Bastık ile yaşadıklarını anlattığı o görüntüsü:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir