Yürek Çıkmazı 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Cennet’in mektubunda ne yazıyor?

Sağlık Kas 07, 2022 Yorum Yok

TRT 1’in tezli projelerinden Yürek Çıkmazı, ehil oyuncu takımı ve çarpıcı kıssasıyla izleyicinin ağır ilgisini gördü. Birinci kısmında Cennet’in ölmeden Evvel bıraktığı name merak edilmişti. Pekala Yürek Çıkmazı’nın yeni kısmında izleyici hangi maceralar bekliyor? İşte Yürek Çıkmazı’nın 2. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve keyifli Akusta’nın yer aldığı “Yürek Çıkmazı” dizisinin, susmuş bayanların sesi olması hedefleniyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan birinci kısmıyla kuvvetli oyuncu takımına sahip olan sıra merakları üzerine çekti. Her hafta Salı akşamı meskenlere konuk olacak olan Yürek Çıkmazı dizisinin 2. kısım fragmanı yayınlandı. Yürek Çıkmazı dizisinin 8 Kasım Salı günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak. Pekala Yürek Çıkmazı dizisinin konusu ne oyuncu takımında kimler var?

İşte Yürek Çıkmazı dizisinin 2. kısım fragmanı…

Yürek Çıkmazı dizisi

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN 2. KISIM FRAGMANI

Yürek Çıkmazı dizisi 2. kısım fragmanı

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN 1. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Yıllarca kocasından şiddet gören Cennet, hastane odasının penceresinden tabelasını gördüğü avukat Zeynep’i yanına çağırır. Öldükten sonra açılması için bir name verir. Zeynep’in vasiyet sandığı bu mektup; aslında bir kabahat duyurusudur. O günden sonra Cennet’in kocası Yılmaz, çocukları Birsen, Halil ve Feride’nin hayatları Geri dönülmez bir biçimde değişecektir.

Yürek Çıkmazı dizisinin konusu ne oyuncu takımında kimler var

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Atike Hınçlıer’in Yürek Çıkmazı romanından uyarlanmış olan üretim hakkında TRT genel Müdürü Zahid Sobacı “Hayatı boyunca susmuş bayanların sesi olacak” tabirlerine yer verdi. Dizi, Biricik başına olan bir bayanın çocuklarıyla gayretine Fer tutuyor.

 

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Alp Navruz (Halil), İrem Helvacıoğlu (Zeynep), Ayça Bingöl (Cennet), Dilara Aksüyek (Feride), memnun Akusta (Yılmaz), Bihter Dinçel (Birsen), Cemal Toktaş, Erhan Alpay (Caner), Alp Akar, Eylül Ersöz (Seray), Güler Ökten, Ertuğrul Postoğlu, Aydan Şener, Timur Ölkebaş, hasret Ulukan, Rozet Hubeş

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir