Yunus Günçe’den skandal hareket! Sözcü TV’de işbaşı yaptı

Sağlık Mar 13, 2023 Yorum Yok

Sosyal medya hesabı üzerinden iktidarı ve iktidarı destekleyen seçmenleri amaç aldığı bir görüntü yayınlanan ve Aka reaksiyon toplayan Yunus Günçe’nin Sözcü TV’de işbaşı yaptığı öğrenildi.

Seçim arifesine girdiğimiz şu günlerde sanat topluluğundan da seçimle ilgili toplumsal medya paylaşımları gelmeye başladı. 14 Mayıs‘ın işaret edildiği ve sayılı günlerin kaldığı seçimlerle ilgili kelamda ünlülerden gelen iktidar aykırısı paylaşımlar da Aka reaksiyon topladı. Bu paylaşımlardan biri de CHP yandaşlığı ile bilinen kelamda oyuncu olan Yunus Günçe‘den geldi. Yandaş oyuncu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla iktidarı destekleyen seçmenlere karşı hadsiz ithamlarda bulundu. Günçe’nin artık de muhalefet yandaşlığıyla bilinen Sözcü TV‘de işe başladığı duyuldu.

Yunus Günçe seçmenlere ağır ithamlarda bulundu

SEÇMENLERE HAKARET ETMİŞTİ

Sosyal medya hesabı üzerinden iktidara karşı yaptığı yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen oyuncu Yunus Günçe, geçtiğimiz günlerde skandal bir paylaşıma imza atmıştı. Toplumsal medya hesabı üzerinden çektiği görüntüyü paylaşan Günçe, “15 Mayıs sonrası kendinize yeni Amel arayın. Hepiniz çöpsünüz. Ne yapsanız işe yaramayacak. Limon satabilirsiniz. Korsan taksici olabilirsiniz.” tabirlerini kullanarak iktidara ve iktidar destekçilerine ağır hakaretlerde bulunmuştu. Günçe’nin bu kelamları Aka reaksiyon toplamıştı.

Yunus Günçe

SÖZCÜ TV’DE İŞBAŞI YAPTI!

Sözde oyuncu skandal paylaşımın akabinde Sözcü TV’de işbaşı yaptığı toplumsal medya hesabı üzerinden çektiği fotoğrafla “Başladık” notunu düşerek duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Cumhurbaşkanlığı bağlantı başkanlığı takviyesiyle zelzele bölgesinde buluşan Ünlü isimler kısa metrajlı sinema çektiler!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir